PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565372}

Wyśnione miłości

Les amours imaginaires
7,3 53 175
ocen
7,3 10 1 53175
6,8 29
ocen krytyków
Wyśnione miłości
powrót do forum filmu Wyśnione miłości

Jestem w 15 minucie - gówno i tyle. Poza tym, to francuski film, więc chyba wszystko jasne. Nienawidzę francuskich smutów, a nie zauważyłam.

ocenił(a) film na 10
ni3sia

przepraszam ale to nie jest francuski film

ocenił(a) film na 1
remedios1969

ale w 15 minucie francuski mnie zmęczył. :)

ocenił(a) film na 9
ni3sia

Brawo dla Pani, która ocenia film po 15 minutach. Jest Pani prawdziwym koneserem sztuki, podziwiam Panią! B-R-A-W-O!

ni3sia

Bez jaj! Trzy czwarte (o ile nie więcej) z moich ulubionych książek uważałabym z beznadziejne gdyby mi przyszło do głowy oceniać je po przeczytaniu 15 stron. Z ulubionymi filmami byłoby podobnie. Więc jeśli już jest się tak niecierpliwym, że przerywa się oglądanie filmu po 15 minutach, to warto mieć przynajmniej tyle przyzwoitości żeby filmu nie oceniać i nie wypowiadać się na jego temat. A...i nieco zrozumienia dla sztuki filmowej by się też przydało - pomogłoby uświadomić sobie, że nie każdego reżysera jedyną ambicją jest "wbicie w fotel widza od pierwszej sceny", żeby mógł łatwo wejść w film, poczuć uderzenie adrenaliny, a potem równie łatwo się z filmu otrząsnąć i zapomnieć. A zdanie typu "to francuski film więc wszystko jasne" jest jakimś ogromnym uogólnieniem. Takiego typu uogólniające myślenie leży u podstaw uprzedzeń i nie jest niczym dobrym. A - no i dodam jeszcze, że mimo wszystko oglądania tego filmu w całości autorce powyższego komentarza w żadnym razie nie polecam - pewnie i tak zobaczy tam jedynie szmirę, jeśli takie jest jej nastawienie. Szkoda czasu.

ocenił(a) film na 1
katarpo

Sorry, tej drugiej wypowiedzi nie czytam (katarpo). Jest za długa. Znudziła mnie po 15 słowie. to pa.

ocenił(a) film na 9
ni3sia

"katarpo" zgadzam się z Tobą w 100%, ale to tylko świadczy o braku niedojrzałości, a przede wszystkim o płytkości pewnych ludzi :) Film genialny ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones