PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565372}

Wyśnione miłości

Les amours imaginaires
7,3 53 178
ocen
7,3 10 1 53178
6,8 30
ocen krytyków
Wyśnione miłości
powrót do forum filmu Wyśnione miłości

pozytywnie zaskoczona

ocenił(a) film na 10

rewelacyjny film. świetne zdjęcia, muzyka,postaci, dialogi i to wszystko razem dobrze ze sobą zgrane. Pojawiają się sceny groteskowe i wywołujące uśmiech, ale całościowo film poruszający i smutno-prawdziwie przedstawiający główny wątek(teoretycznie może i ciężko o identyczną sytuację w rzeczywistości, ale chodzi o ogólny obraz wyśnionych,albo raczej urojonych miłości.) Nieskomplikowana fabuła, ale w tym przypadku to na plus.

ocenił(a) film na 9
alikg

Film w ciekawym klimacie, podobnie jak "Zabiłem moją matkę" ujął mnie zdjęciami i muzyką. Dolan robi interesujące kino, jakże odmienne od tego co można na pęczki zobaczyćw kinach.

ocenił(a) film na 10
miszmisz

właśnie obejrzałam zabiłem moją matkę. Co prawda nie podobał mi się tak jak wyśnione miłości, ale też bardzo dobry, strrasznie ekspresyjny, plastyczny i znów w odmienny sposób poruszający problemy, które mogą dotyczyc każdego. jestem pod wrażeniem kina dolana.

ocenił(a) film na 9
alikg

Mnie również "Wyśnione miłości" bardziej przypadły do gustu :) Naprawdę jestem pod wrażeniem jego talentu i czekam na kolejne filmy w reżyserii Dolana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones