PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5387}

Wybory

Election
6,3 4 051
ocen
6,3 10 1 4051
7,0 11
ocen krytyków
Wybory
powrót do forum filmu Wybory

Jak to mozliwe?

ocenił(a) film na 9

Zastanawia mnie fakt, ze kiedy film w USA okazal sie hitem (nominacja do Oscara, 3 nominacje do Zlotego Globu), w Polsce malo kto go widzial. Dodac do tego tak nedzna srednia, kiedy film jest naprawde bardzo dobry. Inteligentny humor, swietna kreacja Reese sprawiaja, ze film jest na pewno warty obejrzenia. 8/10

Solarie

No cóż Polacy wolą oglądać chłam (disco robaczki ? :D), a nie doceniają dobrych filmów, mi się bardzo spodobał, chociaż trafiłem na niego zupełnie przypadkowo w telewizji, to wciągnął mnie od pierwszych minut. I jest to też dla mnie potwierdzenie, że nie warto kierować się głosami użytkowników :)

ocenił(a) film na 5
jack19

Rola Reese jest świetna, super wyrazista, początek z przytupem, a film na pewno jest o wiele bardziej inteligentną komedią niż niejedny amerykański film tego gatunku, ale i tak to nie wystarczyło. Strasznie mnie po jakmś czasie zaczął irytować - te stopklatki i komentarze-myśli bohaterów. Pretensjonalne się to zrobiło.

jack19

a Ty nie jesteś Polakiem? Myślę, że każdy ogląda to co lubi. A co do tego, że filmu nie ma w Polsce - zapytajcie dystrybutorów.

ocenił(a) film na 5
Solarie

Słowo hit chyba nie jest tu odpowiednie - dostał jedną nominację do Złotego Globu, nie 3, jak napisałeś, a w Box Office zarobił ledwie 14mln przy 8mln budżecie - co do samego filmu to się nie wypowiem, bo jeszcze nie widziałem, aczkolwiek obejrzę z racji osoby reżysera

ocenił(a) film na 9
Pauleta

Na DVD sporo zarobił + spójrz na średnią ocen na ilość głosów na tamtym portalu. Hitem był na pewno wśród krytyków.

Solarie

masz pomysł, gdzie mogłabym ten film dopaść? Kocham Payne'a miłością ogromną

tolerancja91

Na przykład w sobotę 4 lipca o 15:50 na Paramount Channel. Pewnie będą też kolejne emisje w późniejszym czasie - wczoraj wieczorem na tym kanale była chyba premiera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones