PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209949}

Wycieczka szkolna

Fin de curso
5,5 2 503
oceny
5,5 10 1 2503
Wycieczka szkolna
powrót do forum filmu Wycieczka szkolna

Porażka

ocenił(a) film na 1

Z filmu zrezygnowałem po 1 minucie. Film moim zdaniem dla ludzi pokroju głównego bohatera.

ocenił(a) film na 2
Outlook

Według mnie ten film jest strasznie denny. Je też prawie bym zredzygnowała po minucie z dalszego oglądania, ale byłam twarda aż do samego końca. Podsumuwując: Film poniżej jakichkolwiek oczekiwań, nie polecam.
pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 7
Mala_Czarna

niewiem jak po minucie oglądania jakiego kolwiek filmu można stwierdzić że jest denny i beznadziejny.

dotha

potwierdzam.. to jak przeczytać tytuł ksiązki i stwierdzić że na pewno jest do dupy

ocenił(a) film na 9
Outlook

Można by powiedzieć, że szuka pan filmów genialnych, roszczących sobie same przez siebie prawa do nagród festiwali filmowych. Zapytam: dlaczego zatem sięga pan po komedie i to hiszpańską [niektórzy powiadają, że to ma znaczenie.. że hiszpańska]? Dlaczego szuka pan pośród filmów, które nawet zapowiedziami reżyserów, aktorów i producenta nie starają się o prestiżowe nominacje ? Mnie się film podobał.. nie ma to jak młodzieżowy fajny klimacik nie przesycony wysoką beznadziejnością... nowe twarze, iberyjskie rysy, cudowna przestrzeń i okalające ciepło walące się od niechcenia... upał od pierwszej minuty do ostatniej sekundy filmu.. brak prowokacji na miarę Jamesa Bonda, kreacji na miarę Ala Pacino, wystrzałowości na miarę Nicolasa Cage'a, przesytu formy z formy.. na miarę Reqviem dla snu..., itp porównań. Za to mamy fajne życie nastolatków, którzy wykazują się fajną inwencją i kreatywnością...dałem 9/10.. uwierzy pan ? CzyZgodzi się pan też, że można całkiem obiektywnie podać taką ocenę ?

Outlook

Po 1 minucie rezygnujesz z filmu...?
Żałosne.
Jeśli ktoś będzie miał dylemat nad obejrzeniem tego filmu,wejdzie tu przeczyta,że po 1 minucie z niego zrezygnowałeś,to pomożesz mu tym czymś?
Czy po prostu chcesz się pochwalić,że takie filmy nie robią na Tobie wrażenia?(po 1 minucie obejrzenia).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones