Ain't Them Bodies Saints

1 godz. 45 min.
6,1 3 699
ocen
6,1 10 3699
5 549
chce zobaczyć
6,0 5
ocen krytyków
{"rate":6.0,"count":5}
{"type":"film","id":656044,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ain%27t+Them+Bodies+Saints-2013-656044/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Wydarzyło się w Teksasie
  • użytkownik usunięty

    Fani strzelanin, dynamicznego tempa, CGI i tym podobnych atrakcji nie znajdą tu dużo dla siebie. Powiedzą że film jest rozwleczony, nijaki i po prostu nudny. Inni a w szczególności fani wczesnego Malicka (Badlands, Days Of Heaven) powinni jednak być bardzo usatysfakcjonowani tą produkcją.

  • A jeszcze inni będą zachwyceni muzyką, która nadała niesamowity klimat temu filmowi.

  • jjarek_filmweb ocenił(a) ten film na: 6

    Prosta opowieść, o finale który łatwo można było przewidzieć, sfilmowana w stonowany sposób i bez zbędnych atrakcji, faktycznie nie dla każdego. Żadne arcydzieło, ale podobał mi się. Narwańcy i gimbaza lepiej niech dadzą sobie spokój...

  • Ja z filmów Malicka widziałem tylko " Drzewo życia" i "Song to song", ale i tak czuję tu jego ducha. To jest jeden z tych filmów, których nie analizuje się na chłodno, a odbiera całym sobą. Mnie poruszył pomimo pozornej błahosci tej historii.

  • Lubię dramaty z powolnym tempem narracji, kiedy są zrobione z pomysłem. Tutaj natomiast ma się wrażenie, że scenariusz do filmu to jedna wielka improwizacja. Uboga muzyka w przydługich ujęciach dodatkowo potęguje uczucie znużenia. Zawiodłem się mimo tak dobrej obsady. Jeśli ktoś lubi takie mało absorbujące historie to polecam 'Nad jeziorem Tahoe'.