PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=974}
7,2 35 478
ocen
7,2 10 1 35478
6,2 4
oceny krytyków
Wyjście awaryjne
powrót do forum filmu Wyjście awaryjne

To chyba jedna z niesłusznie niedocenionych polskich komedii.zawsze odnoszę takie wrażenie - wszyscy zawsze mówią o "Misiu", "Rejsie", "Co mi zrobisz,...", "Poszukiwany,...", "Rozmowy kontrolowane". A o "Wyjściu awaryjnym" (jak i o "Vabanku") mało kto pamięta. A przecież na tym filmie człowiek aż się skręca ze śmiechu! I teksty takie, że za każdym razem aż mi łzy z oczu lecą. Jak dla mnie, to jedna z najlepszych polskich komedii. Genialna!

ocenił(a) film na 10
KrecikJ23

o Vabanku mało kto pamieta ? chyba w chinach . , nie wiem w jakim towarzystwie sie obracasz.... Vabank to legenda kina w Polsce, ,a wyjście awaryjne jest przesmieszne teksty lecą pierwsza klasa , smiechu co niemiara ,a najlepszy papa Dorci i jego teksty

ocenił(a) film na 9
konrii_2

Chyba nie zrozumiałeś tego, co napisałam. Taka jest moja obiektywna ocena, i to że większość moich znajomych (tak jak ja) uważa te dwa filmy za jedne z lepszych to nie oznacza to, że generalnie z jakichś przyczyn nie są one tak hołubione jak te, które wymieniłam. Ale skoro wolisz wyjechać od razu z osobistą wycieczką niż zrozumieć, o czym piszę, to Twoja sprawa.
Pozdrawiam :).

ocenił(a) film na 10
KrecikJ23

dziwne, ja zrozumiałem wypowiedź tak samo, jak konrii_2 ;) Powinnaś napisać na początku: "Ja i moi znajomi uważamy, ze to niesłusznie niedoceniona komedia". Natomiast JA i moi znajomi (podobnie jak konrii ;) ) uważamy, że jest doceniana tak samo jak inne, świetne komedie.

ocenił(a) film na 9
zbysiu13

Napisałam to w kolejnym zdaniu. Kolejność nie zmienia znaczenia mojej wypowiedzi. Jednak źle zrozumiałeś. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
konrii_2

Tytuły pisze się w cudzysłowie.

ocenił(a) film na 8
KrecikJ23

Jak dla mnie to 7.2 to zbyt niska ocena dla tego filmu. Dykiel gra jedną z najlepszych ról komediowych w polskim kinie.

ocenił(a) film na 9
LynchPolanskiAltman

Dla mnie też jest to zaskakująco niska ocena, ale cóż zrobić. Uwielbiam ten film i uważam, że to jedna z lepszych polskich komedii!

ocenił(a) film na 9
KrecikJ23

Niestety, podłość ludzka nie ma granic :(

ocenił(a) film na 10
KrecikJ23

Święta prawda! Ten film dla mnie to perełka ale jak 50 % pytających powie że zna ten film to Bedzie cud. A teksty Dykiel w tym filmie to istne aforyzmy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones