PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4955}

Wykonać wyrok

Death Warrant
6,6 10 569
ocen
6,6 10 1 10569
6,0 3
oceny krytyków
Wykonać wyrok
powrót do forum filmu Wykonać wyrok

Trochę średni

ocenił(a) film na 7

Chyba jeden ze średnich filmów z Van Damme, oryginalnością nie grzeszy, a i realizacją nie powala. To taki trochę "Bohater i Strach" i "Osadzony" w jednym filmie. "Wykonać wyrok" ogląda się ciekawie - to fakt, tempo też jest odpowiednie. Ale scen akcji jakby za mało i kopania jak na Van Damme też nieco za mało, a finał z Piaskunem to lekki niedosyt zostawia. Z resztą nie wiem, co to za typ, że po 4 kulach w brzuch i klatkę przeżył i miał dobrze się. Muzyka trochę nie podobała mi się, prawie żaden fragment w ucho nie wpadał, może tylko ten jak w finalne biegali wszyscy po więzieniu. Pierwszy raz oglądałem ten film ponad 10lat temu na TVN i wtedy ciut bardziej podobał mi się i jeszcze raz widziałem go jakoś później i już mniej się podobał, no, ale to też było 10lat temu. Teraz sobie odświeżyłem i oglądało się nieźle, ale czegoś brakuje jakby i Van Damme miewał lepsze filmy na pewno.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Może miałeś słabszy dzień. Uważam że "Wykonać wyrok" jest jednym z lepszych filmów z JCVD. Nie jest on może na tyle dobry, by wskoczyć do top 3, gdyż miejsca są zarezerwowane dla filmów: "Kickboxer" "Krwawy sport" i "Lwie serce" jednak bardzo przyjemnie się oglądało.

ocenił(a) film na 7
alfabecik123

Ale miał jeszcze choćby "Cyborg", "Strażnik Czasu", czy "Nagła śmierć", które są sporo lepsze od "Wykonać Wyrok". Oglądało się przyjemnie, to owszem, ale szerze mówią na nieco więcej liczyłem.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Nie jestem pewien czy oglądałem film "Nagła śmierć, jednak "Cyborg" i "Strażnik Czasu" to dla mnie gorsze filmy niż "Wykonać wyrok". Szczególnie ten drugi - kwestia gustu.

ocenił(a) film na 7
alfabecik123

No to możliwe, chociaż i "Strażnika czasu" i "Wykonać wyrok" oceniłem na tą samą ocenę, to jednak ten o podróżach w czasie mi się bardziej podobał.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Nie mam nic do tematyki podróży, bo Terminator 2 był filmem rewelacyjnym, jednak "Strażnik czasu" jakoś nie przypadł mi do gustu.

ocenił(a) film na 7
alfabecik123

To zależy od gustu i często od okoliczności w jakich się film obejrzało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones