PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623743}

Wymarzony luzer

Geek Charming
6,2 14 220
ocen
6,2 10 1 14220
Wymarzony luzer
powrót do forum filmu Wymarzony luzer

Są jakieś perfumy Jorrza Sancheza czy jakoś tak co ona tam mówi "Rzorz ( sorry ale nie wiem jak sie to pisze ) wypuścił zapach dla prawdziwych mężczyzn " jest ktoś o taki imieniu ? czy to tylko dla potrzeby filmu?

littleberrysmile

Ona była fanką francuskiego, a francuski jest dla mnie nie piśmienny ze słuchu więc diabli wiedzą, bądź Francuzi, jak się pisze nazwisko tego człowieka bo to pewnie jakiś Francuz. Mając nazwisko dałoby się sprawdzić czy ktoś taki istnieje, ale przypuszczam, że to marka na potrzeby filmu.

littleberrysmile

pewnie jakiśGeorge

ocenił(a) film na 7
littleberrysmile

Ciężko powiedzieć, próbowałam wygooglować, chociaż nie wiem jak się pisze, ale nie było żadnego przekierowania na projektanta, ani nikogo takiego... Nie wiem, czy dlatego, że ktoś taki nie istnieje, czy po prostu wpisałam nazwisko aż tak niepoprawnie, że google się nie połapało, o kogo może chodzić.

ocenił(a) film na 9
lovepeacefreedom

Nie ja też szukałem.. nie ma. No trudno ;-;

ocenił(a) film na 7
littleberrysmile

Nie znam kogoś takiego ale w filmie to on nie wypuszczał perfum tylko ubrania i torebki (z tego co zapamiętałam)

littleberrysmile

W filmie to był "Serge Sanchez", marka wymyślona dla filmu, żeby nie lokować żadnego produktu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones