PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623743}

Wymarzony luzer

Geek Charming
6,2 14 225
ocen
6,2 10 1 14225
Wymarzony luzer
powrót do forum filmu Wymarzony luzer

Wymarzony luzer

ocenił(a) film na 6

Geek Charming to w istocie taka dziewczęco-młodzieżowa wersja Legalnej blondynki. Inaczej mówiąc, jest to kolejna historyjka o tym, jak ładny babski pustak okazuje się nie takim znów pustym pustakiem, lecz istotką wartościową & wrażliwą.
Jeśli ktoś nie ma nadmiernych oczekiwań wobec produkcji własnych Disney Channel, to być może nawet przeżyje przyjemne rozczarowanie. Gdyby Gazeta Telewizyjna (dodatek do Wyborczej) poddała film swojej ocenie, to nie wykluczam, że dałaby mu nawet ze trzy gwiazdki.

Autorom udało się nawet uniknąć niektórych przewidywalności. Ot, na przykład chłopak mieszka tylko z matką, zaś dziewczyna - tylko z ojcem. I już mi się niedobrze robi na myśl, że czeka mnie nieuchronny romans tych dwojga rodziców. A tu tymczasem nic z tych rzeczy!

* * *

Polski dubbing tym razem też powyżej zwykłych standardów disneyowskich, powiedziałbym: wręcz na poziomie dość dobrego dubbingu kierowanego do kin. Właściwie tylko jedna epizodyczna postać rudowłosego losera/luzera wydała mi się źle dobrana głosowo (zbyt dorosły ten głos był). Ale na szczęście chłopak prawie się nie odzywał...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones