PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575936}

Wyprawa Kon-Tiki

Kon-Tiki
6,9 10 311
ocen
6,9 10 1 10311
6,5 6
ocen krytyków
Wyprawa Kon Tiki
powrót do forum filmu Wyprawa Kon-Tiki

W Norwegii film w dwa tygodnie po premierze odniósł ogromny sukces. Świetnie zrealizowany, dobry aktorsko. Niesamowicie prosty, 6 facetów i morze, a trzyma w napięciu pomimo braku efektów specjalnych. Twórcom udało się uchwycić ducha wyprawy- bez zbędnych ulepszeń charkterystycznych dla XXI wieku stworzyli coś pięknego. Polecam.

ocenił(a) film na 9
RedKatrina

Książkę przeczytałem jednym tchem ładnych parę lat temu. Klimat niesamowitej przygody. Niedawno odszukałem w
Google Earth miejsce lądowania tratwy na atolu. Oglądając dokument z lat 40 zdałem sobie też sprawę, że opisy w książce w dużym stopniu zgadzały się z moimi wyobrażeniami opartymi na lekturze.

RedKatrina

Brak efektów specjalnych? Co ty gadasz? Efektów specjalnych trochę tu jest i w dodatku są wręcz perfekcyjne ;)

http://www.youtube.com/watch?v=FtJcSqlHcP4

dr1nk

Film świetny:)Wow,dzięki za film z you tube. Chodziło przedmówcy pewnie o to że dla widza wchłoniętego w klimat,te efekty były niewidoczne,niezauważalne,co tylko potwierdza perfekcję.Przygodówka na najwyższym poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones