PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575936}

Wyprawa Kon-Tiki

Kon-Tiki
6,9 10 310
ocen
6,9 10 1 10310
6,5 6
ocen krytyków
Wyprawa Kon Tiki
powrót do forum filmu Wyprawa Kon-Tiki

Ten film jest jak hamburger, do którego zapomniano dodać wzmacniaczy smaku. To pewnie dlatego, że film nie jest z USA. Widz jest już tak przesiąknięty kinem z za oceanu, że jak dostaje coś innego to mu się to nie podoba i tak właśnie jest w tym przypadki, niby wszystko ok, ale czegoś brakuje.

ocenił(a) film na 8
laki83

Bo publika za bardzo przesiąkła komerchą Hollywoodu wciąż powtarzającą te same kiepskie kawały , po to aby film nie był czasem za poważny . Przez lata perfekcjonizmu , w końcu tam się kino urodziło ustabilizował się amerykański schemat filmu , który ma tyle samo walorów co drogich tricków , aby tylko jak najwięcej widzów wydało nań kasę . A jak duże przesłanie artystyczne w sobie rodzi to już bywa różnie . I my Polacy na szczęście odcięci od ruskiej kiszki na ogół wtłaczamy w siebie w większości teraz jankeską kiszkę . Nie pluję tu na arcydzieła najlepszych reżyserów , ale boli mnie wielość dziadowskiego kina zza oceanu , które też wyżera nam oczy . Dlatego powyższy film wiejący normalnością może być dla wielu nas krajan dziwny . Ja osobiście go mocno doceniam .

ocenił(a) film na 8
kwojtowicz

Dokładnie,dobrze prawisz!Nie wiem naprawdę co się moze nie podobać w tym filmie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones