PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575936}

Wyprawa Kon-Tiki

Kon-Tiki
6,9 10 310
ocen
6,9 10 1 10310
6,5 6
ocen krytyków
Wyprawa Kon Tiki
powrót do forum filmu Wyprawa Kon-Tiki

piękna przygodowa książka - i ani jednej baby przeszkadzającej poprzeżywać tę męską przygodę:-)

a tu kobita co chwila lata po ekranie\
\zrobili z przygody zwykły popcorn

keerraam

prawdziwe meskie przygody nie istnieja ... to tylko fikcja literacka, dlatego w filmie jest inaczej.
poza tym ksiazka jest z czasow, gdy panowal wzor patriarchatu ... teraz ciezko jest zdzierżyc, na ekranie, samych nudnych facetow. ;]

ocenił(a) film na 2
em_kej

współczuję braku przygód, ja je poznałem - może żadne niedźwiedzie mięso, ale zawsze to takie których nie docenią dziewczyny

keerraam

przykro mi ale magellanem juz nie zostaniesz .
hm...
ale ja mialam przygody, dokladnie takie same jak ty... fajnie jest sobie pogadac o przygodach. niesamowite sa te niesamowite przygody, niesamowitych ludzi, pelnych pasji i zaintresowan....zupelnie jak u chopina czy nobla. nawet indiana jones bylby z nas dumny.

keerraam

Najlepiej to by było gdyby w ogóle bab nie było na świecie. Wtedy byłyby same męskie przygody i w wyrku i podczas męskiego porodu. To by dopiero była przygoda jakby facet dziecko urodzil !

keerraam

I dlatego że występuje tutaj kobieta film oceniłeś na dwa?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones