PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575936}

Wyprawa Kon-Tiki

Kon-Tiki
6,9 10 310
ocen
6,9 10 1 10310
6,5 6
ocen krytyków
Wyprawa Kon Tiki
powrót do forum filmu Wyprawa Kon-Tiki

Przyjemny film, który pokazuje nam co dla człowieka z pasją znaczyć może żądza przygody:)
Ciepłe scenerie, z momentami grozy jakiej przyszło stawić czoła naszym podróżnikom sprawiają
,że ogląda się go bardzo przyjemnie:) I choć nie nazwałbym tego filmu rewelacją niesie on ze
sobą bardzo pozytywne emocje ,które sprawiają,że śmiało mogę powiedzieć ,iż film ten zawiera
wszystko co powinno być zawarte w dobrym filmie. Ode mnie solidne 7/10 Warto zobaczyć:)

ocenił(a) film na 8
Fireghost

No jak dla mnie bardzo sie wyróżnia na tle innych filmów a takie Życie Pi przewyższa.

ocenił(a) film na 7
Fireghost

Całkowicie zgadzam się z tą oceną, ciekawy film w sam raz na zimowy wieczór, pełne słońca kadry. Thor Heyerdal pokazany został jako człowiek, który dla swojej idei zdolny jest wystawić na ryzyko życie własne i załogi, a nawet poświęcić małżeństwo by dowieść swoich racji. Przepłynąć pół oceanu tratwą jest wielkim wyczynem.

ocenił(a) film na 8
Fireghost

Zgadzam sie,bardzo dobry,odprezajacy i wciagajacy film z pieknymi widokami.Szkoda ze malo ostatnio takich produkcji.Ode mnie 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones