PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575936}

Wyprawa Kon-Tiki

Kon-Tiki
6,9 10 299
ocen
6,9 10 1 10299
6,5 6
ocen krytyków
Wyprawa Kon Tiki
powrót do forum filmu Wyprawa Kon-Tiki

Głowny bohater zwłaszcza w brodzie wyglądał jak Ryan Gosling. Ma szanse z Miłoscią zwłaszcza ze film Hanekego jest nominowany w innych kategoriach

ocenił(a) film na 8
pogodn00

nie wydaje mi się, żeby ten film wygrał z miłością hanekego, takie sa realia hollywoodu niestety.

DoktorQuinn

Ja jestem ciekawy tego filmu, a zerkam tu, bo tytuł nie był mi znany.

Akurat w tej kategorii Akademia bywa zaskakująca i często ostatnio nie wygrywał faworyt, ale paradoksalnie dostrzega się faktycznie te dobre filmy. Czy, gdy były nominowane "Amelia" i "Labirynt fauna" ktoś brał pod uwagę inne tytuły? Długo można wymieniać, ale kilka sytuacji. 2008 to nieco szokujący wybór, ale większym zaskoczeniem było w 2009 nagrodzenie akurat wg mnie najmniej interesującego tytułu. 2010 to bardzo równa stawka i trudny wybór. "Miłość" wcześniej już była nagradzana i jednak - podobnie, jak przy "Rozstaniu" faktycznie w tym roku nie powinna mieć konkurencji. Nie wiem jednak skąd to "niestety", to miłe, że dostrzega się takie filmy i dodatkowo - wyjątkowo - w innych kategoriach, niż jedynie nieanglojęzycznej.

tocomnieinteresuje

Dla ułatwienia, bo nie chciałem za nadto się rozpisywać, aby wpis utonął w tytułach - http://pl.wikipedia.org/wiki/Oscar_dla_najlepszego_filmu_nieangloj%C4%99zycznego

ocenił(a) film na 9
pogodn00

masz rację. W brodzie jak Gosling :))

ocenił(a) film na 8
pogodn00

Hah myślałem, że tylko mi coś padło na oczy - Ryan jak malowany

ocenił(a) film na 7
pogodn00

Ryan Gosling to dla mnie jedna z największych zagadek współczesnego kina. Gra kiepsko, ma irytujący uśmieszek i gębę jak dupa orangutana, a kobiety się nim zachwycają. WTF?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones