PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491155}

Wyrok skazujący

Conviction
7,2 17 488
ocen
7,2 10 1 17488
Wyrok skazujący
powrót do forum filmu Wyrok skazujący

8/10

ocenił(a) film na 8

bardzo dobry film, przypominał mi trochę Erin Brockovich - również opowieść o silnej kobiecie; świetnie poprowadzona fabuła, niezwykła historia; potrafi poruszyć jak i rozśmieszyć; rewelacyjne role Hilary Swank i Sama Rockwella, bardzo fajna muzyka
Moja ocena: 8/10

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Dobry film. Może nie bardzo dobry ale solidny wyciskacz łez. Sam Rockwell jak zawsze wyśmienity, dobra Swank, ale też na uwage zasługuje świetnie zagrana drobna rólka Juliette Lewis. Nie ma co prawda jakiś fajerwerków w postaci skrętów fabularnych ale ogląda sie dobrze a autentyczność historii wzmacnia przekaz filmu. 7/10

ocenił(a) film na 9
tybor86

Tutaj muszę się zgodzić w 100%. Lewis zagrała fenomenalnie ! Charakteryzacja i "wczucie " w rolę - rewelacja.

ocenił(a) film na 9
tybor86

Solidne 8/10 warte czasu poświęconego na oglądanie. Nie ma słabych ról a to rzadkość. Poproszę o przykłady filmów bez słabych ról albo przykłady słabych ról w tym filmie. Może się mylę lub działem pod wpływem chwili ale 8 się należy.
PZDR.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones