Wyrok za prawdę

Kill the Messenger

2014 1 godz. 52 min.
6,7 8 629
ocen
6,7 10 8629
4 537
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Wyrok za prawdę
 • cichy380 ocenił(a) ten film na: 7

  Ciekawe ile osób podczas oglądania filmów zdało sobie sprawę jak wiele takich osób jak Gary Webb jest chociażby w Polsce? Ile osób walcząc z patologią rządzących, korporacji, czy konkretnych bogatych osób spotkał taki sam los?

  Metoda zawsze jest ta sama, nie próbuje się jedynie podważać argumentów, ale przede wszystkim atakuje się personalnie takie osoby! Zazwyczaj robiąc z nich wariatów lub próbując ich zupełnie przemilczeć (wyciszyć).

  Dobrymi przykładami z ostatnich lat są m.in.: Wojciech Sumliński (dziennikarz śledczy, autor książki "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego"), Grzegorz Braun (scenarzysta) czy Janusz Korwin Mikke (polityk).

 • cichy380 Dobrze piszesz, dać Ci wódki.

 • cichy380 Tomasz Piątek: Macierewicz i jego tajemnice.

 • Mauna_Kea ocenił(a) ten film na: 7

  cichy380 też zdałem sobie sprawę oglądając ten film. przeważnie atakuje się takie osoby personalnie - to że pijak to pisze bzdury, 10 lat temu walnął po pijaku autem w drzewo - ktoś taki nie może napisać prawdy. Życie osobiste nijak ma się do prawdy którą opisują. Ale niestety po publikacji artykułu ich życie zamienia się w piekło. Na końcu podali, że Webb popełnił samobójstwo... Strzelając sobie 2 razy w głowę ? Bej jajec !

 • maccabramcc ocenił(a) ten film na: 6

  cichy380 Sumlinski to klamliwa szmira.

 • 2222 ocenił(a) ten film na: 8

  cichy380 Ten film to dobry przykład na to, że na wszystko co się pisze trzeba mieć twarde dowody: nagrania, zdjęcia, kwity. Myślę, że Wojciech Sumliński dobrze odrobił lekcje bo jak dotąd poza obelgami i personalnymi atakami nikt opisywanych przez niego faktów nie podważył. Zastanawiająca jest tylko po tym wszystkim bezczynność naszego wymiaru sprawiedliwości.

 • 2222 Akurat postępowanie Sumlińskiego wydaje mi się oczywiste. Facet zgodnie ze swoimi poglądami wymyśla sensacyjną tezę, następnie kompiluje z książek Chandlera, Steinbecka i innych speców od fikcji i sensacji (https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech_Sumli%C5%84ski), po czym zanosi to do sprzyjającej mu redakcji i publikuje. Aż do wyroku sądowego.

 • 2222 ocenił(a) ten film na: 8

  voleon No właśnie o tym piszę. Obelgi i personalne ataki. Dużo zdrowia życzę :)

 • 2222 ocenił(a) ten film na: 8

  voleon I jeszcze jedno. Zanim zaczniesz powielać nieprawdę lub kogoś obrażać poczytaj i pomyśl. W internecie nie jesteś anonimowy. https://www.infor.pl/prawo/prawo-karne/wyrok-i-kara/2801508,...