plakat filmu Wysokie fale

Wysokie fale

North Shore
6,5 48
ocen
6,5 10 1 48
82
chce zobaczyć
{"type":"film","id":119052,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wysokie+fale-1987-119052/tv","text":"W TV"}]}
Wysokie fale
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Rick Kane mieszka z matką w Arizonie. Po ukończeniu szkoły średniej chłopak ma rozpocząć w nowojorskim college'u studia malarskie, ale wcześniej postanawia spędzić niezwykłe wakacje na Hawajach, gdzie chce się oddawać swojej drugiej pasji - surfingowi. W pustynnej Arizonie jego umiejętności w tej dziedzinie wzbudzały szczery podziwRick Kane mieszka z matką w Arizonie. Po ukończeniu szkoły średniej chłopak ma rozpocząć w nowojorskim college'u studia malarskie, ale wcześniej postanawia spędzić niezwykłe wakacje na Hawajach, gdzie chce się oddawać swojej drugiej pasji - surfingowi. W pustynnej Arizonie jego umiejętności w tej dziedzinie wzbudzały szczery podziw kolegów, teraz chłopak chce sprawdzić w raju surferów co naprawdę umie i zmierzyć się z najlepszymi. Jego idolem jest znany zawodnik Lance Burkhart. Rick przybywa na Hawaje nie mając pojęcia o tamtejszych zwyczajach, rozrywkach, ludziach. Już pierwszego dnia zaczynają się jego kłopoty. Spodziewana kwatera i praca u właściciela baru okazuje się iluzją, na domiar złego jeden z ludzi niejakiego Vince'a, podejrzanego typa cieszącego się nienajlepszą reputacją, kradnie mu torbę, w której chłopak miał swoje rzeczy, dokumenty i pieniądze. Z pomocą Rickowi przychodzi sympatyczny chłopak Turtle, który również uwielbia surfować. Turtle zapewnia mu tymczasowe lokum, wprowadza w lokalne obyczaje, zabiera do nocnego klubu pod palmami. Właśnie tam Rick spotyka śliczną miejscową dziewczynę Kiani, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Wkrótce przybysz z Arizony poznaje także Chandlera, miejscowego producenta desek surfingowych. W zamian za zaprojektowanie efektownego znaku firmowego, Chandler oferuje Rickowi zakwaterowanie, zdradza mu też wiele tajników mistrzowskiego pływania na desce. Od Chandlera, który staje się jego guru, chłopak uczy się też, na czym polega zasadnicza różnica między tymi, dla których surfing jest życiową pasją, a tymi, którzy zajmują się tym dla pieniędzy i sławy. Rick szybko robi postępy i dopiero teraz uświadamia sobie, jak niewiele dotychczas umiał. Kiedy nadchodzą wielkie, międzynarodowe zawody surfingowe, zgłasza swój udział, tym bardziej, że jednym z jego przeciwników ma być Lance Burkhart, a z plaży dopinguje go zakochana Kiani.

Wysokie fale zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.