PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430928}

Wyspa strachu

A Perfect Getaway
6,2 24 226
ocen
6,2 10 1 24226
6,0 3
oceny krytyków
Wyspa strachu
powrót do forum filmu Wyspa strachu

kojarzycie scenę gdy morderca wspinał się po klifie, oddał parę strzałów i próbował się wyspindrać...a kobita zamiast kopnąć go by spadł wbiła mu nóż w dłoń i zamiast go dotłuc uciekła

a końcowa scena mnie rozwaliła... dobry nie zabił złego w sumie dzięki swojej dziewczynie, ale czemu zostawił broń przy mordercy zamiast jej nie odrzucić za siebie

film bardzo w moich oczach stracił na tych i paru innych głupkowatych scenach

misior823

jeżeli masz dość to nie oglądaj proste...

ocenił(a) film na 5
wisniarafal

a skąd mam wiedzieć który będzie idiotyczny?

ocenił(a) film na 3
misior823

Dokładnie, żenujący, głupi, pozbawiony jakiegokolwiek sensu od około 55 minuty. Zapowiadał się w miarę fajnie (może nie rewelacyjnie), ale jakiś tam klimat był, a im dalej tym coraz bardziej głupkowata akcja, reżyser chyba chciał zrobić "coś fajnego" ale wyszła totalna klapa, ledwo dotarłem do końca, chciałem już tylko zobaczyć jak daleko sięgnie głupota tych przeplatających się Niedorzecznych Scen. Nawet film fantasy, czy filmy typu Maczeta, itd mają jakieś elementy które trzymają się kupy, a to?... Ocena to trója - za ładne krajobrazy i w miare udane 25 minut filmu.

ocenił(a) film na 6
Camillus

Śmieszny Motyw zrobienia seryjnych morderców z głównych bohaterów

ocenił(a) film na 1
Camillus

Przesadziłeś z tą trójką o dwa oczka. Za takie traktowanie widza jedyna słuszna ocena to 1/10. Po tym jak w 1/3 filmu bohaterowie toczą rozmowę o potrzebie zwrotu akcji w scenariuszu czekałem na ten moment kiedy to nastąpi. Ale tak debilnego rozegrania akcji to nie przewidziałem. Film byłby rewelacyjny gdyby nie to ośmieszające zakończenie. Do połowy filmu budowane napięcie tylko po to żeby na koniec widza rozśmieszyć. To komedia a nie thriller. Zupełny zbieg okoliczności, że koleś kulę dostał akurat w to miejsce gdzie miał płytkę to spora przesada, ale cała reszta to totalna parodia filmów grozy i akcji. Dystrybutor powinien informować, że to komedia to widz zaoszczędziłby sobie szczękościsku.

ocenił(a) film na 6
ortis_birion

Poczekaj, najpierw piszesz "Film byłby rewelacyjny gdyby nie to ośmieszające zakończenie" a potem dajesz 1/10? Nie ma to jak publicznie się ośmieszyć. Om i jeszcze to, że nie przewidziałeś czegoś, nie znaczy, iż to coś jest "debilne". Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że to może znaczyć coś zupełnie odwrotnego.

ocenił(a) film na 1
kirin01

Jeśli coś zaskakuje tak jak rozwój akcji w tym filmie to wybacz ale jest to żałośnie słaby pomysł. Od połowy filmu wszystko kipi debilizmem - jest naciągane, niekonsekwentne, momentami wręcz powalające tak dziecinne. Jak dla mnie 1/10 w związku z powyższym. Jeśli masz inne odczucia związane z filmem i inaczej oceniasz to Twoja sprawa. Podobało Ci się? To dobrze, że komuś film sprawił frajdę. Oceniaj jak chcesz, każdy ma prawo do swojego zdania. A co do publicznego ośmieszania - nie rozumiesz w pełni treści mojej wypowiedzi. Sam pomysł na scenariusz miał potencjał, który scenarzysta zarżnął bezlitośnie. Gdyby się przyłożył to film byłby rewelacyjny. Wyszło słabo, i to bardzo. Więc 1/10 ma uzasadnienie, bo chyba nie punktujesz pozytywnie w swoich typach potencjalnych niewykorzystanych możliwości???

ocenił(a) film na 3
misior823

Jedna zwierza się o śliskim penisie,drugi upolował dzikie zwierzę,a trzecia to zwierzę patroszy nie potrzebując nawet stołu masarskiego.Ot zwykli i przypadkowi turyści,czyli to co każdego może spotkać na wakacjach...Głowni bohaterowie będący do połowy filmu przelęknionymi turystami stają się seryjnymi mordercami (?!) Być może już czas skończyć kręcić filmy,lub choćby ograniczyć ten proceder?! 3/10 tylko dlatego że było piękne widoki i nie lubię dawać jedynek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones