PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656195}

Wysypisko

Waste Land
3,8 200
ocen
3,8 10 1 200
Wysypisko
powrót do forum filmu Wysypisko

Wymiękłem po pierwszej scenie tzn. wizji lokalnej!
Kto na litość boską daje na wizji do ręki podejrzanemu o morderstwo prawdziwe narzędzie zbrodni, dowód rzeczowy, tu akurat tulipana???
I to w momencie gdy siedzi na leżącym statyście???
I odbiera psu broń jakby kurier mu dostarczył paczkę!
Dziecinada.
Strata czasu.

ocenił(a) film na 2
ZSGifMan

Mam takie same odczucie.

ocenił(a) film na 7
ZSGifMan

faktycznie to bylo dziwne co nie zmienia faktu ze sam film bardzo dobry i pozniej juz takich wpadek nie bylo

z innej bajki - nie rozumiem jak w skali 10cio stopniowej mozna dac tylko 2 filmowi ktory jest lepiej nakrecony (od strony audiowizualnej) i zagrany niz 90% polskiego kina

ocenił(a) film na 2
miko1980

Jakby to ładnie wytłumaczyć, może tak jak lekarz, policjant albo adwokat: tak bywa, zdarza się.
Mogłem dać 1, ale staram się nie wpadać w skrajności i jedynki rezerwuję na straszne zniewagi.
Z tego co pamiętam, po tej wtopie nie oglądałem wiele, więc i ocena szczątkowa.

Też z innej bajki - polskiego kina nie oglądam za wiele, bo jak raczyłeś zauważyć jest słabe i co tu dużo gadać.
Czasami coś zobaczę co mnie gdzieś się obije o uszy czy to oczy i w konsekwencji zaciekawi. Kiedyś, dawno, dawno temu, w zamierzchłych czasach ;) oglądałem więcej polskiego, bo i jakość była inna, później się popsuło. Datuję to na połowę lat 90-tych.

ocenił(a) film na 1
miko1980

Jak można dać 2 temu filmowi? Też się dziwie bo nawet na 2 nie zasługuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones