PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628314}
6,5 28 521
ocen
6,5 10 1 28521
Wyszłam za mąż, zaraz wracam
powrót do forum filmu Wyszłam za mąż, zaraz wracam

Niestety film zawodzi, pełno dłużyzn i mało sytuacji do śmiania poza dwoma na prawdę dobrymi momentami - to za mało jak na taką obsadę. Poza tym ..można obejrzec..ale w domu na dvd bo w kinie żal by mi było wydanej kasy.

ocenił(a) film na 9
armarange

A dla mnie 9/10. Skąd ta opinia o dłużyznach, dla mnie niezrozumiała? Sytuacji jak to ładnie ująłeś "do śmiania" jest znacznie więcej niż dwie. Zresztą nie one są esencją tego filmu, tylko opowieść o przemianie Isabelle z żyjącej w kieracie snobki w pełną radości życia młodą kobietę. I to jest świetnie pokazane.

ocenił(a) film na 3
angeldog

3/10 - Jeśli w filmie są jakieś przemiany to tylko idiotów w kretynów. Typowy przykład "odklejonego" od jakiegokolwiek sensu francuskiego kina. Nawet scenariusz komedii powinien mieć jakąś logikę, chyba, że programowo ma być jej pozbawiony. Zresztą, szkoda gadać - totalna porażka - omijać dużym łukiem.

ocenił(a) film na 5
stoik_2

niestey zgodze się jeśli chodzi o scenariusz, mało realizmu, bo zakładam że nie jest to film SF a niektóre sceny mimo że może śmieszne ale totalnie nierealne, jak i zachowanie Pani Izabeli, lubie aktorów ale chyba nie przeczytali dokładnie scenariusza, szkoda kilka porpawek i mogła wyjść fajna komedia

armarange

Zgadzam się z twoją oceną i opinią na temat filmu,spodziewałam się czego lepszego :/ale też nie najgorszy ,z nudów dla zabicia czasu można obejrzeć....

ocenił(a) film na 2
armarange

2 na 10, okropny.

ocenił(a) film na 5
armarange

ostatnia scena w kościele mnie pokonała ;P

mollis

Mnie tez. Francuska dentystka nie wie czego chce, ale ma mase kasy i moze sobie kupic happy end, sciagajac ludzi z Kenii, Rosji i nie wiem skad jeszcze. Jest to frustrujace, bo czlowiek zapycha jak dziki osiol w Polsce i nie stac go, zeby wyjechac gdziekolwiek chocby na tydzien w roku :/

ocenił(a) film na 7
CyboRKg

-18/50 ;] a tak na poważnie to zależy co kto lubi. Mi tam się podobało i tyle a co do komentarza wyżej to skoro wszystkie filmy porównuje pan/pani do tego co się dzieje za oknem to współczuje.

ocenił(a) film na 4
armarange

Dokładnie film ujdzie ale nic ciekawego ,spodziewałem sie dużo dobrego humoru ale sie zdziwiłem bo go nie było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones