PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877701}
5,8 2 141
ocen
5,8 10 1 2141
Wyszyński zemsta czy przebaczenie
powrót do forum filmu Wyszyński - zemsta czy przebaczenie

I już wiadomo, że tego nie obejrzę XD

knarolskaa

Ale dlaczego, bo nie w temacie jestem (dopiero włączyłem filmweb)?

mercy275

tez uwielbiam jej zachowanie i szczery uśmiech xD

mercy275

Bo to jest pokolenie wytworzone przez Owsiaka: kontrujcie wszystko, co polskie i katolickie. Bez żadnej głębszej analizy. Bo ich analiza brzmi: "rupta co hceta".

ocenił(a) film na 1
JackHolborn

Bo kanalia Wyszyński wychwalał Hitlera i nazistów w swojej gazecie Ateneum kapłańskie

jakokto2

https://www.fronda.pl/a/czy-ks-wyszynski-popieral-hitlera,85965.html

ocenił(a) film na 1
Vernitz

Ale frinda to kato-faszystowska gadzinówka i nikt tego nie czyta .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
AchitofelGilonita

Kato-faszyzm łatwo trafia we łby ciemnego motłoxhu

ocenił(a) film na 9
jakokto2

lewactwo wyżera mózg! przykład powyżej!

ocenił(a) film na 10
jakokto2

Marksistowski KACAP ci śpiewa o tolerancji

jakokto2

Możesz sobie mieć negatywną opinię na temat tego portalu, ale tam zostały podane fakty czarno na białym. Jeżeli zostały podane tam kłamstwa to racjonalnie je zakwestionuj.

JackHolborn

dokładnie zgadzam się.

JokerONK

Cieszę się, że ktoś się ze mną tutaj zgadza;-)

ocenił(a) film na 10
knarolskaa

Rola Idy jest tu zupełnie inna niż z produkcji TVP. Ledwie ja poznałem w tym zakonnym habicie.

ocenił(a) film na 2
smokull

Nie wiem, jakie role gra Nowakowska w produkcjach TVP, ale kaman! Tutaj była zła. Wymalowana celebrytka Nowakowska, na ekranie podskakująca jak nadpobudliwa kujonica, pasowałaby do roli siostry zakonnej tylko w tym scenariuszu, w którym kręcilibyśmy polską wersję "Zakonnicy w przebraniu".

Domyślam się, że ta pani buduje swój wizerunek publiczny i zależało jej, żeby zagrać zakonnicę, ale od tego są twórcy filmu, żeby powiedzieli jej: "Słuchaj, dziewczyno, pasujesz bardziej do roli szansonistki w klubie, albo żony niemieckiego oficera", ewentualnie porządnie ucharakteryzowaliby i przygotowaliby do roli tej nieszczęsnej zakonnicy.

Po takich wyborach kastingowych podejrzewam, że przy tej produkcji ogon mógł mocno merdać psem...

knarolskaa

Nie posłuchasz zalecenia pisrezydęta maliniaka że każdy młody powinien obejrzeć to arcydzieło żeby wzorować się na świętym stefanie ? No chyba ze nie jestes juz młoda to dostaniesz rozgrzeszenie

knarolskaa

Włącz sobie dode dziewczyny z Dubaju w sam raz twój poziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones