PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806673}

Wyznaj to szeptem

Tell It to the Bees
6,5 1 371
ocen
6,5 10 1 1371
Wyznaj to szeptem
powrót do forum filmu Wyznaj to szeptem

lecz próżno szukać tytułu tego filmu w naszym języku. Takie rzeczy zdarzają się nierzadko z innymi filmami . Adminy do roboty! Zmieńcie wyszukiwarkę na bardziej inteligentną bo to co się dzieje na Waszym portalu jest wkurzające. Albo brak opisu filmu albo brak wyszukiwania filmu w języku polskim.

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

Ale to że sobie przetłumaczymy po Polsku ten tytuł nie oznacza, że go znajdziemy. Czasem dystrybutor daje jakiś kretyński tytuł.
Ostatnio obejrzałam film I Can Only Imagine, a po polsku to brzmi ....... Dotknij nieba :/ .

_Mika_a

Fakt. Ale angielskie tytuły filmów też nierzadko bywają beznadziejne tak, że trudno byłoby je na nasz język przetłumaczyć. Ogólnie denerwuje mnie ta ogólnoświatowa angielszczyzna i to ciągłe gadanie i pisanie w mediach o brytyjskiej monarchii. Bardziej pasjonuje mnie Skandynawia ich muzyka oraz języki. Podobnie jak Hiszpania (Latino). oraz hiszpańskie kino akcji.

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

Racja, ciężko niekiedy przetłumaczyć :)

Tomik_4

Po takiej, wyczerpującej recenzji, siadam i zabieram sie do oglądania ;)

ocenił(a) film na 7
judi78

Judi ja polecam, chociaż jest jeden absurdalny moment ;) Ale sama się przekonaj :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones