PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34192}

Wyznania siostry Kopciuszka

Confessions of an Ugly Stepsister
6,0 347
ocen
6,0 10 1 347
Wyznania siostry Kopciuszka
powrót do forum filmu Wyznania siostry Kopciuszka

Po obejrzeniu filmu pod koniec poprzedniego miesiąca postanowiłam poszukać powieści, na podstawie której został on nakręcony. Książkę przeczytałam i przypominając sobie film, żałuję, że w pewnych kwestiach od książki odbiega. To, co widziałam, było baśnią (baśnie lubię i film mi się podobał), po lekturze jednak doszłam do wniosku, że albo nie powinnam była czytać, zostawiając film jako jedyny twór w tym temacie, skoro to od niego zaczęłam, albo powinnam była przeczytać książkę najpierw, a dopiero po upływie rozsądnego czasu zobaczyć, co film ma do zaoferowania. Pomijam tutaj fakt, że film wypełnił pewną lukę w książce (na którą niektóre osoby narzekają, co stwierdziłam po przeczytaniu paru recenzji), bo rzeczywiście w książce mi czegoś przy końcu zabrakło (nie wyjaśnię, żeby nie wdawać się w szczegóły fabuły).

Piszę o tym, bo jestem ciekawa, czy ktoś jeszcze ma podobne odczucia. Do książki kiedyś jeszcze wrócę, ale zastanawiam się, czy powrócę do filmu.

ocenił(a) film na 6
nieztejepoki

jaki tytuł ma książka?

anahi95portilla

"Confessions of an Ugly Stepsister", znaleziona na allegro. Nie wiem, czy jest wydana też po polsku, ja mam po angielsku.

ocenił(a) film na 6
nieztejepoki

dzięki:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones