PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460220}

Wyznania zakupoholiczki

Confessions of a Shopaholic
6,0 84 680
ocen
6,0 10 1 84680
5,4 7
ocen krytyków
Wyznania zakupoholiczki
powrót do forum filmu Wyznania zakupoholiczki

Film,a książka

ocenił(a) film na 10

Czytałam książkę jest po prostu świetna, a film jest genialny gdyż mało kiedy film umie książce dorównać :) Aktorka wspaniała, świetnie dobrana do roli :) tak właśnie wyobrażałam sobie główna bohaterkę :) szkoda, że tak dużo scen trzeba było ominąć :/ no cóż ale wtedy pewnie byśmy mieli za dużo zapychaczy i nie dało by się pomieścić wszystkich wątków więc jak dla mnie ok :)

bluebery

ja również czytałam książkę i mogę powiedzieć, że film jest nawet od niej lepszy :) chociaż książka też warta uwagi.

isile

wczoraj skończyłam czytać książkę - ŚwietnA!!! uwielbiam tą autorkę - ma wspaniały styl. <to nie pierwsza jej książka którą przeczytałam>
ubolewam, że nie ma polskich przekładów dalszych losów Becky :-/
ciężko mi zdecydować czy film jest lepszy czy też książka. to troszkę jakby 2 historie. ale obie naprawdę dobre. jeśli chodzi o ekranizację tej książki to można powiedzieć, że kiepska bo nie wiem czy połowa faktów się zgadza. Przede wszystkim wątek z Luckiem <w książce to moim zdaniem zupełnie inna osobowość i wątek ten nie jest tak rozbudowany> Czytałam też gdzieś, ze film jest na podstawie kilku książek o Becky. Myślę, że duży sukces filmu polega na tym, iż autorka książki współpracowała z producentami itp. dlatego wyszła naprawdę ciekawa i zabawna historia warta obejrzenia. Aktorka doskonale odnalazła się w roi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones