Confessions of a Shopaholic

1 godz. 44 min.
6,0 83 155
ocen
6,0 10 83155
5 386
chce zobaczyć
{"rate":5.6666665,"count":3}
{"type":"film","id":460220,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Confessions+of+a+Shopaholic-2009-460220/tv","text":"W TV"}]}

Rebecca Bloomwood mieszka w szykownym Nowym Jorku. Jest miłą dziewczyną, która przede wszystkim potrafi świetnie robić zakupy – to prawdziwa specjalistka od luksusowych marek, wyprzedaży i niepowtarzalnych okazji, których nie można przegapić. Jej marzeniem jest praca w jednym z czołowych magazynów o modzie. Niestety, nie jest to cel łatwy do osiągnięcia. Otrzymuje jednak inną dziennikarską posadę – w piśmie zajmującym się finansami. Czy potrafiąca błyskawicznie wydać fortunę Becky będzie umiała pisać o oszczędzaniu?

opis dystrybutora kino

Przygotuj się na oddanie swojego serca urokliwej Becky Bloomwood (Isla Fisher) w przezabawnej komedii romantycznej "Wyznania zakupoholiczki".
Żyjąc w cudownym Nowym Jorku, Becky desperacko pragnie znaleźć pracę w elitarnym magazynie o modzie. Jej szpilki prawie łamią obcasy, kiedy otrzymuje posadę w czasopiśmie o finansach, gdzie tworzyć ma kolumnę o osobistych wydatkach. Ku zdziwieniu, jej kącik nie tylko staje się hitem, lecz dodatkowo jej serce pada ofiarą uroku przystojnego szefa, pracoholika (Hugh Dancy). Becky skrywa jednak niesamowicie śmieszny sekret, który może zaprzepaścić wszystko. Oparta na bestsellerze książkowym pocieszająca komedia romantyczna z idealnie zabawną obsadą to pozycja obowiązkowa wielbicieli gatunku, którzy zakochają się w niej na nowo przy każdej projekcji.

opis dystrybutora dvd

"Wyznania zakupoholiczki" to przezabawna komedia romantyczna, która sprawi, że karty kredytowe w twoim portfelu zadrżą ze strachu!

Becky Bloomwood (Isla Fisher) mieszka w Nowym Jorku i rozpaczliwie marzy o pracy w elitarnym magazynie związanym z modą. Zamiast tego otrzymuje posadę w czasopiśmie  finansowym, gdzie ma pisać artykuły na temat wydatków osobistych.  Wkrótce ze zdumieniem stwierdza, że jej kolumna  zdobywa ogromną popularność wśród czytelników, a ona sama zakochuje się po uszy w swoim przystojnym szefie (Hugh Dancy). Becky skrywa jednak pewien sekret, który może zaprzepaścić wszystko...

"Wyznania zakupoholiczki", oparte na bestsellerowej powieści Sophie Kinselli o tym samym tytule, to pogodny, szalony i pełen ciepła film, który pokochasz od pierwszego obejrzenia!

opis dystrybutora dvd