PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323838}

Wzgórza mają oczy 2

The Hills Have Eyes II
5,7 37 717
ocen
5,7 10 1 37717
3,7 3
oceny krytyków
Wzgórza mają oczy 2
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy 2
fajka245

Do końca nie wiadomo. Po z jednej strony w pierwszej cześć jak Doug wraca z psem i córka do Brendy i jej brata i widac cała 5 (liczę tez psa). Można, zauważyć, że ktoś ich obserwuje przez lornetkę(jest ta scena przed napisami końcowy). 2 kwestia jest to, ze w drugiej cześć filmu widac na poczatku poród. Moze domyślać sie, czy to czasem nie jest Brenda, która w poprzedniej cześć była zgwałcona przez mutanta. Fakt, ze gra to inna aktorka ale to sa tylko moje przypuszczenia. Ale z drugiej strony scena po porodzie a raczej informacja, która jest wspominają o rodzinie, która zostawała wymordowana po tym jak zgubiła sie na trasie(czyli mowa ty o pierwszej cześć). Jednak wspominają o tym ze połowa rodziny została zabita ale co z reszta? Nie ma o nich mowy. Wiec moze jakos przezyli.

ocenił(a) film na 8
Karina1993

ona nie zostala zgwalcona nie bylo ruchanka zadnego :D

ocenił(a) film na 5
hercules38

Lizard ją zgwałcił

ocenił(a) film na 8
kliver

no chyba przez spodnie ;p

ocenił(a) film na 5
hercules38

Ale w sumie miała przej*bane w tej przyczepie

ocenił(a) film na 8
kliver

nie bylo tam nic widac brzydal probowal poruchac ale mu sie nie udalo nie bylo widac konkretnie tg ;p

ocenił(a) film na 5
hercules38

Myliłem się! Masz rację!

ocenił(a) film na 5
kliver

Lepsza pierwsza czy druga część?

ocenił(a) film na 5
kliver

Wg mnie lepsza jest jedynka

ocenił(a) film na 8
kliver

no 1 jest lepsza :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones