PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323838}
plakat filmu Wzgórza mają oczy 2

Wzgórza mają oczy 2

The Hills Have Eyes II
5,7 37 178
ocen
5,7 10 1 37178
2 509
chce zobaczyć
Wzgórza mają oczy 2

Głównymi bohaterami filmu jest grupa kadetów National Guard, którzy przemierzają pustynne tereny badań nuklearnych w celu dostarczenia ekwipunku rezydującym tam naukowcom. Kiedy jednak docierają do obozu okazuje się, że nikogo w nim nie ma. Kadeci wyruszają więc bez wahania w misję ratunkową, podczas której będą musieli zmierzyć się z mutantami-kanibalami.

k_z_illa
opis użytkownika

Kontynuacja horroru o potomkach górników z czasów gdy na pustyni w Nowym Meksyku prowadzono eksperymenty z bronią jądrową. Grupa kadetów z National Guard wyrusza na pustynię, by dostarczyć ekwipunek znajdującym się tam naukowcom. Gdy docierają na miejsce, okazuje się, że obóz jest pusty. Młodzi kadeci postanawiają wyruszyć na poszukiwanie naukowców. Nie wiedzą jednak, że będą musieli się zmierzyć z dużo większym zagrożeniem. Wśród wzgórz kryje się krwiożerczy klan mutantów-kanibali...

opal28
opis użytkownika

Kontynuacja przebojowego horroru o monstrualnej rodzinie kanibali, która urządza "polowanie na ludzi" na odciętej od świata meksykańskiej pustyni. Tym razem jej ofiarami padają młodzi funkcjonariusze Gwardii Narodowej, którzy na pustyni odbywają swój pierwszy poważny trening.
To, co się zaczęło od rodziny Carterów, wcale się na Carterach nie skończyło. Oddział żołnierzy Gwardii Narodowej z Nowego Meksyku otrzymał polecenie dostarczenia sprzętu dla zespołu naukowców zajmujących się energią atomową. Kiedy żołnierze przybyli na miejsce, okazało się, że obóz naukowców jest pusty. Po odebraniu sygnału alarmowego z odległego pasma górskiego, dowódca postanowił wysłać oddział na wzgórza w poszukiwaniu zaginionych. Nikt nie wiedział, że były to te same wzgórza, które odwiedziła nieszczęsna rodzina Carterów, gdzie czyhała horda kanibali. Tym razem żołnierzy czekało coś jeszcze gorszego: patriarcha ludożerczego rodu, Papa Hades, postanowił zatrzymać kobiety jako materiał rozrodczy dla podtrzymania rodu, resztę oddziału skazując na zagładę.

[opis dystrybutora]

Sackgirl
opis użytkownika

Dwa lata po masakrze dokonanej na rodzinie Carterów, na pozornie opuszczone tereny pustyni w Nowym Meksyku przybywa grupa funkcjonariuszy Gwardii Narodowej. Jednostka szybko odkrywa, że stała się celem ataku odrażających stworzeń zamieszkujących okolicę. Tym razem jednak krwawa zabawa w kotka i myszkę kryje poważną misję. Patriarcha kanibali ma bowiem zamiar przedłużyć swój gatunek.

opis dystrybutora dvd

To, co zaczęło się od rodziny Carterów, najwyraźniej nie skończyło się na rodzinie Carterów. Ośrodek szkoleniowy w Nowym Meksyku to tysiąc sześćset mil kwadratowych nieprzyjaznej pustyni i gór wykorzystywanych przez wojsko amerykańskie do testowania wszystkiego - od broni po ludzi. To właśnie tam żołnierze Gwardii Narodowej w trakcie podstawowego szkolenia otrzymują rutynową misję, która na zawsze zmieni ich życie. Gdy zauważają coś, co wygląda jak sygnał alarmowy, postanawiają wyruszyć na misję poszukiwawczą i ratunkową. Teraz żołnierze muszą stoczyć zaciętą walkę ze zmutowanymi kanibalami, którzy ukrywają się wśród opustoszałych wzgórz Nowego Meksyku.

platforma vod