PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11558}

Wzgórze królików

Watership Down
7,7 4 505
ocen
7,7 10 1 4505
7,5 6
ocen krytyków
Wzgórze królików
powrót do forum filmu Wzgórze królików

niesamowity

ocenił(a) film na 10

jako 10 latek obejrzałem ten fim, pamiętam go do tej pory, jak się bałem się i przeżywałem tą historię, polecam, kultowa pozycja

snorliman

hehe ze mna bylo podobnie. Widzialem to w telewizji jako dziecko i ostatnio siedzac przy kompie szukalem czegos co moglbym obejrzec. I przypomniala mi sie ta bajka. Tylko ze nie moglem za nic przypomniec sobie tytulu wiec co? wpisalem w googlach "bajka o duzych krolikach" i jest!:D haha . Co do bajki - swietna ( w koncu utkwila mi w pamieci przez tyle lat ) . pozdrawiam

snorliman

Jedna z moich ulubionych bajek.

polneri

Ja też obejrzałem tą animację jako dzieciak i do dzisiaj siedzi mi w głowie, jedna z moich ulubionych animacji, chociaż ostatnio odkryłem kilka świetnych filmów animowanych (ale stricte dla dorosłego widza)

Jeśli lubisz tego typu "bajki" to proponuje obejrzeć "Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole" http://www.filmweb.pl/film/Legendy+sowiego+kr%C3%B3lestwa%3A+Stra%C5%BCnicy+Ga'H oole-2010-479701

ocenił(a) film na 4
snorliman

Nie rozumiem Twojego zachwytu. Problemy z montażem, słaba grafika, niezapadające w pamięć aktorstwo wokalne, brak rozwoju postaci i cała masa nieścisłości i dziur fabularnych. Uważam, że jest to najsłabsza adaptacja świata z książki "Watership Down".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones