PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33597}

Wzgórze nadziei

Cold Mountain
7,5 55 949
ocen
7,5 10 1 55949
6,3 11
ocen krytyków
Wzgórze nadziei
powrót do forum filmu Wzgórze nadziei

historia toczy się jak kulka śnieżna, zabierając ze sobą jeszcze więcej niechęci. Jakże mógłby się skończyć melodramat jak nie romantyczną śmiercią kochanka? Film zdecydowanie za długi pozbawiony emocji, które trzeba by nałożyć samemu.

ocenił(a) film na 10
nephilim_718

Szkoda na ciebie czasu by z Tobą dyskutować. Nie dojrzałeś więc nie rozumiesz filmu. Jeśli w tym filmie zabrakło Ci emocji zawsze możesz jakiś polski bądż brazylijski serial zobaczyć - ile w nich potwornych emocji, starczą Ci na całe Twoje długie życie.

ocenił(a) film na 6
1vinga

Widzę że moja wypowiedź ugodziła Twoje mniemanie o miłości. Nie sądziłem, że na taki oschły komentarz ktoś w ogóle zareaguje. Zamiast - jak to się mówi - głodnemu chleb na myśli - bo to Ty dałaś polskiemu filmowi "Och Karol 2 9/10. Ja wolę ambitniejsze filmy Bunuela, Hasa, Bergmana itp.

ocenił(a) film na 10
nephilim_718

Dlaczego porównujesz polską komedię ( bardzo udany remake tego z przed ponad 20 -laty, choć też był niezły) do filmów z zupełnie innego gatunku. Czy Ty wogóle zastanawiasz się nad tym co piszesz czy Ty tak zawsze w swoim życiu bezmyślnie ??? Ponadto nie wymieniaj mi tutaj Bergmana itp., bo na mnie wrażenia to nie robi (chociaż niektóre jego dziełka, które naskrobał mogą być), może wyłącznie na tych co to lubią przereklamowane produkty i Ty najwidoczniej do nich należych. Ja nie patrzę WYŁĄCZNIE na nazwiska, patrzę na dobre, ostatetczne i niesamowite dzieło, nawet gdyby to dzieło wyreżyserował sam Krzysiu Ibisz, ale gdyby stworzył niesamowity obraz to chętnie film dołączę do mojej filmoteki. Ty myślisz zbyt płytko, więc nie wiele z tego możesz zrozumieć, Ty patrzysz na świecidełka czyli: ktoś kogoś wykreował, wypromował, przereklamował to się tym "podniecasz" i zasłaniasz tak jak to zrobiłeś przechwalając się dziecinnie typu: "a ja wolę ambitniejszych reżyserów". Ja, zauważ, oglądam wszechstronnie a nie ograniczam się do jednego jedynego gatunku i do jedynego filmu, do którego mnie przypisałeś. Trudno, trzeba się pogodzić z tym, że na portalu filmowym pojawiaja się takie dziwne przypadki jak Ty, ale zdarzają się jeszcze dziwniejsze, więc nie jest tak źle.

ocenił(a) film na 6
1vinga

Zabawne jak łatwo dajesz się prowokować. Nawet nie przeczytałem do końca Twojego postu.

1vinga - "Szkoda na ciebie czasu by z Tobą dyskutować. "

Winny ze skłonnością do etykietowania się tłumaczy.

"nie oceniajcie a nie będziecie oceniani"





ocenił(a) film na 10
nephilim_718

Nie czytasz twoja strata. I fakt, szkoda na ciebie czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones