PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 973
oceny
7,4 10 1 166973
7,1 26
ocen krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

O ile dobrze pamiętam to w 'X-Men: Pierwsza klasa' (czyli części, której historia dzieje się przed wydarzeniami zawartymi części 'X-Men: Przeszłość, która nadejdzie'), Bestia stał się wiecznie niebieski po zażyciu serum, które miało go 'uczłowieczyć' wizualnie. Dlaczego w tej części ma znów ludzki wygląd i zmienia się tylko wtedy gdy się wścieknie?

Focky

Dwie rzeczy które mogą dać odpowiedź:
1. Zaczął nad tym panować.
2. Zażywa tyle leków tyle ile potrzebował a nie thle co Xawier w dofp.

LordVader345

Tylko, że w takim razie dlaczego jest wiecznie niebieski w 'X-Men: Ostatni Bastion'? Wiem, że można się doszukiwać pewnych wytłumaczeń na to, ale ja widzę pewną niekonsekwencję. Podobnie czuję odnośnie Xaviera. W 'Ostatnim Bastionie' jego ciało zostało zniszczone, a w tej części Xavier pojawia się w swoim ciele (ten starszy Xavier). Również w części 'Wolverine' na końcu pojawia się Xavier, a akcja dzieje się po wydarzeniach w 'Ostatnim Bastionie'.

Focky

To było ciało brata

LordVader345

Ciało brata to to leżące na łóżku na koniec Ostatniego Bastionu? Co ze zniszczonym ciałem przez Jean? Pogubiłam się czy mnie wkręcasz?

PS Xavier ma brata?

Focky

Mnie bardziej zastanawia "młody Wolverine" - w X-Men: Przeszłość, która nadejdzie znajdujemy go w łóżku z jakąś dziewczyną - z tego co zrozumiałem jest rok 1973 - koniec wojny w Wietnamie. W X-men: geneza Wolverine Logan i Victor zostali pojmani przez Strikera w trakcie działań wojennych w Wietnamie. Więc z tego co rozumiem w 1973 powinien już pracować ze Strikerem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones