PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 970
ocen
7,4 10 1 166970
7,1 26
ocen krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

Czy wszystkie części są ze sobą powiązane? Chciałabym obejrzeć tylko tą i nie wiem czy muszę zaczynać od początku

ocenił(a) film na 7
Mademoiselle_171

Tak. Części są ze sobą powiązane. W gruncie rzeczy, to jest jedna wielka rozbudowana historia.

Mademoiselle_171

Najbardziej "spięte" są ze sobą ostatnie dwa filmy serii. Jak dla mnie między tymi "nowymi" historiami mutantów, a pierwszą "trylogią" jest przepaść ogromna, na korzyść tych nowszych części.

cxap

najlepiej wszystkie obejrzec. Zadawanie tych pytan mnie boli, taki problem obejrzec wszystkie i tyle? .

ocenił(a) film na 9
The_Fallen

Obejrzeć wszystkie to chyba żaden problem, pytanie czy kolejność jest ważna ;-) ja zacząłem od trylogii a później obejrzałem pierwszą klasę i przyszłość. Wolverina sobie odpuściłem. Obejrzę w najblizszym czasie. Straciłem coś ważnego?

deragorn

eee nie w sumie jest on minimalnie zwiazany scena po napisach i film dupska nie urywa.

ocenił(a) film na 9
The_Fallen

Heh, to nie będę się spieszyć ;-) jak złapie mnie nuda to sobie obejrzę rosomaka XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones