PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 967
ocen
7,4 10 1 166967
7,1 25
ocen krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

A QuickSilver to nie dziecko Magneto? A poza tym w avengers age of ultron wygląda na młodego, o podobnym wieku jak w xmen. O co tu chodzi to ta sama osoba czy jak?

Winter_Captain

Nie to inny uniwerse

ocenił(a) film na 8
Winter_Captain

W x-men przeszłość, która nadejdzie Quicksilver i scarlet witch są dziećmi magneto, tak jak to było w komiksach. Wskazuje na to chociażby scena w windzie, kiedy Quicksilver wspomina Magneto, że jego matka spotykała się z mutantem, który miał władzę nad metalami. W Avengers: AoU sprawa musiała wyglądać inaczej, gdyż Disney i Marvel odsprzedał/wypożyczył prawa do X-menów innemu studiu, więc Pietro i Wanda zamiast dziećmi magneto byli przedstawieni jako wynik eksperymentów z berłem Lokiego, w którym znajdował się Mind stone, którego odpowiednikiem w komiksach jest mind gem. W jednym odcinku agentów tarczy także zostało o tym pokrótce powiedziane.

ocenił(a) film na 7
Shumitu

to ja mam pytanie odnosnie tego co powiedział Volwerin o Quick : znam go w przyszłosci ale nie jest taki szybki. Czy jakos tak. To gdzies sie pojawiał w poprzednich czesciach Quicksilver?

ocenił(a) film na 10
Winter_Captain

Mi nie podobały się bliźnięta ani w X-Men, ani w Avengers. W Avengers:
1. Nie byli mutantami
2. Nie byli dziećmi Magneto
3. Scarlet Witch miała zupełnie inne moce, chociaż ich trochę rozumiem bo trudno było dać kogoś, kto manipuluje rzeczywistością
W X-Men już totalnie to spaprali bo:
1. Pietro nazywał się Piter
2. Nie byli bliźniakami
3. Wanda nie miała mocy
3 ogromne minusy, które trudno zapomniec.

użytkownik usunięty
mnich06

BTW w komiksach przecież też nie byli mutantami! ;D

użytkownik usunięty

dziećmi Magneto też nie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones