PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 967
ocen
7,4 10 1 166967
7,1 25
ocen krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

Taka świetna postać a było jej bardzo mało :(

Dlaczego?!

Kyubas

Kiedyś w pewnej video recenzji słyszałam, że producenci tak zrobili, aby postać o takich mocach zbytnio w tym filmie na namieszała. ;).

Też mi szkoda, że było go za mało, ale producenci zrobili już reklamę o kolejnej części a X-men Apocalypse ma być go o wiele więcej. ;D

ocenił(a) film na 6
Kyubas

jako ze jest synkiem magneto z pewnoscia bedzie go wiecej w nastepnej czesci i jak podejrzewam odegra wieksza role :)

Dochuu

Dzięki za poprawienie humoru :)

ocenił(a) film na 6
Kyubas

spoko! z tego co wiem ma pojawic sie jeszcze jego siostra blizniaczka scarlet witch, ktora wycieto z days of future past :) nie byla to ta mala dziewczynka ktora trzymal na kolanach w filmie, tylko jego rowiesniczka, w wycietej scenie w sumie chyba tez nie jest pokazana, tylko mama quicksilvera mowi mu zeby poszedl i obudzil swoja leniwa siostre albo cos takiego? haha :D

Kyubas

Nie wiem jak jest w komiksie, ale w filmie można było odnieść wrażenie, że Quicksilver i jego moc było trochę za silne. Odniosłem takie wrażenie, że ta moc to jedna z silniejszych jakie widziałem w serii X - Men. Przy jego prędkości wszystko w koło prawie stało, przecież jakby chciał to mógłby pewnie pokonać każdego mutanta zanim ten by to zauważył.

ocenił(a) film na 7
Smite

Dokładnie trochę go przekoksali .W bajkach typu X-MEN Ewolucja był szybki ale dało się go jakoś dopaść . W filmie raczej nikt nie był by go wstanie zobaczyć .Apropo Quicksilvera zastanawiam się po co on(w trakcie akcji ze strażnikami ) zakładał słuchawki i słuchał muzyki skoro wykonawca utworu nie zdążył by zaśpiewać nawet jednego słowa i już by było po zawodach .

ocenił(a) film na 10
Sagemik

Z tego co słyszałam to wcale nie były słuchawki, a jakieś ochraniacze. A muzyka była tylko dla nas. ;)

Smite

Nie wiem czy każdego bo w kreskówce mieli na niego sposób . Scarlet Witch [ Wanda jego siostra ] Podnosiła go za pomocą swoich mocy do góry i ten przebierał nogami w powietrzu w miejscu i nic nie mógł zrobić . Tak samo robiła z nim Jean. Jak widać na każdego jest sposób .)

Kyubas

Jeszcze nie jego czas :-)

ocenił(a) film na 10
Kyubas

Hmm to może ktoś mi wytłumaczy dlaczego jest taka mała różnica wieku między Magneto a Quicksilver jeżeli to jest ojciec i syn ? No i dlaczego się nie znają :)

krzycho355

...........................................________
....................................,.-'"........... ........``~.,
.............................,.-"....................... ............"-.,
.........................,/.................................. .............":,
.....................,?...................................... ................\,
.................../......................................... ..................,}
................./........................................... ...........,:`^`..}
.............../............................................. ......,:"........./
..............?.....__....................................... ..:`.........../
............./__.(....."~-,_............................ ..,:`........../
.........../(_...."~,_........"~,_................. ...,:`........_/
..........{.._$;_......"=,_......."-,_.......,.-~-, },.~";/....}
...........((.....*~_......."=-._......";,,./`..../ "............../
...,,,___.\`~,......"~.,....................`.....}..... ........./
............(....`=-,,.......`........................(...... ;_,,-"
............/.`~,......`-...............................\.... ../\
.............\`~.*-,.....................................|,./ .....\,__
,,_..........}.>-._\...................................|.. ............`=~-,
.....`=~-,_\_......`\,.................................\
...................`=~-,,.\,...............................\
................................`:,,......................... ..`\..............__
.....................................`=-,..................., %`>--==``
........................................_\..........._,-%.... ...`\
...................................,<`.._|_,-&``...... ..........

ocenił(a) film na 10
hr_dooku

Dzięki na taką odpowiedź liczyłem.

krzycho355

Jak mała różnica?, przecież w filmie Magneto ma ponad 40 lat, a Quicksilver w filmie jest nastolatkiem. ;)

ocenił(a) film na 10
cloe4

No właśnie. To, że Fassbender wygląda "młodo" jak na swój wiek to nie znaczy, że ma 25 lat.
A młody wspomniał, że jego matka znała kogoś takiego, więc dawne czasy i romanse młodego Magneta xD
Wiele dzieci na świecie nie zna swoich ojców.

ocenił(a) film na 10
Psychol_91

Nie oglądałem komiksów. Ale wydaję mi się, że Magneto wiedział o istnieniu swoich dzieci ? Plus jeszcze siostra Quicksilvera ?

krzycho355

Filmy różnią się od komiksów. ;D

ocenił(a) film na 10
cloe4

Ale zazwyczaj mają jakieś powiązanie :P i trochę głupio robić, że w komiksie Magneto będzie zły a w filmie dobry ( taki przykładzik)

Co do drugiej odpowiedzi. Nie wziąłem pod uwagę wiek aktorów tylko właśnie bohaterów w filmie. Na moje oko Quicksilver ma ok 20 lat a Magneto tam nie więcej niż 40 ?

krzycho355

Magneto wygląda młodo, ale licząc wychodzi, że ma w filmie 43 lata, bo pamiętam jak w First Class było gdzieś podawane(nie w filmie), że ma 32, a między First Class a DoFP jest różnica 11 lat. Czyli urodził się 1930r.

ocenił(a) film na 10
krzycho355

No to stosunek 20 do 40 jeszcze i tak może być, bo faktycznie tak jak cloe4 napisał o różnicy wieku aktorów to tylko 10 lat :o
ale w sumie zawsze w filmach "amerykańskich nastolatków" grają ludzie starsi, a to już inny temat ;)

ocenił(a) film na 8
krzycho355

W rzeczywistości Evan jet młodszy od Fassbendera tylko o 10 lat xd

Psychol_91

Ludzie pewnie często się mylą, bo biorą pod uwagę wiek aktorów a nie postaci. Fassbender gra starszego od siebie Magneta, a Evan Peters młodszego od siebie Quicksilvera. W rzeczywistości różnica wieku tych aktorów nie jest tak duża jak w filmie, wiec pewnie stąd ta pomyłka. ;)

użytkownik usunięty
Kyubas

Bo wrzucili go tylko po to aby wyprzedzić Marvela z ich wersją która swoją drogą była zapowiedziana o wiele wcześniej. Zmienili scenariusz w ostatniej chwili podczas gdy w jego pierwotnej wersji zamiast Quicksilvera miał być podobno Juggernaut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones