PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 957
ocen
7,4 10 1 166957
7,1 25
ocen krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

Macie już może jakieś info, jaka jest scena po napisach? Bo na YT raczej próżno szukać.
Oczywiście jeśli taka scena w ogóle jest :P

RobertSolski

Podobno będzie spoiler Jean i Cyklop będą w niej

ocenił(a) film na 9
RobertSolski

Niekoniecznie zgodne z prawdą:

Wolverine budzi się po powrocie do przyszłości i widzi Scotta i Jean, dzięki czemu wie, że przynajmniej teoretycznien aprawił przyszłość.

ocenił(a) film na 10
RobertSolski

Ja wiem jak wygląda scena po napisach.
Scena z Loganem budzącym się w nowej przyszłości jest na koniec filmu.
A co do sceny po napisach:



SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Scena ukazuje Starożytny Egipt, oraz młodego władcę na tronie lub coś w tym stylu. Ów młodzieniec ma szarą skórę, zebrany lud zaczyna wykrzykiwać jego imię: ,,En Sabah Nur. En Sabah.Nur..." Wiemy o kim mowa, następnie młodzieniec siłą umysłu buduje dużą piramidę. Jest to odniesienie do Originu Apocalypse'a http://static.comicvine.com/uploads/scale_small/1/10376/225517-114659-apocalypse .jpg


SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

deamon82

Czyli Jean i Cyklopa nie będzie?

madoxTV

fajnie by było, gdyby chociaz pokazali ich na koniec filmu jak logan budzi sie w nowej rzeczywistosci:) bylo by super!

madoxTV

No właśnie ostatnia scena to ta, w której Wolverine się budzi i widzi wszystkich mutantów znanych z poprzednich części, Iceman z Rocke, Jean ze Scottem Storm, Hank i Profesor...

stelmon01

moje marzenie dream come true ;P

madoxTV

Będzie, scena z nimi ma być na końcu filmu, a po napisach pojawi się Apocalypse :)

deamon82

Masz na to potwierdzenie ???

ocenił(a) film na 10
wort801

Sam tego przecież nie wymyśliłem.

deamon82

No tak w sumie masz racje

ocenił(a) film na 9
deamon82

no wlasnie, bylem kompletnie zaskoczony ta scena. Kto to byl? Kim byly te cztery postacie stojace daleko w tle. Nie mam zielonego pojecia do czego odnosi sie ta scena. Twarz tego budowniczego byla kompletnie nieznana.

ocenił(a) film na 10
dabram17

Jak możesz nie znać najpopularniejszego Egipcjanina?
http://en.wikipedia.org/wiki/Apocalypse_(comics)

dabram17

te 4 postacie maja sugerować apokalipse chyba :P jak czterech jeźdźców apokalipsy ;)

ocenił(a) film na 8
deamon82

Ciekawe, nie zrozumiałem co krzyczą. Ale jeśli rzeczywiście wykrzykują to słowo, to nie ma to wielkiego sensu. En Sabah Nur znaczy po arabsku tyle co Dobre rano. To dziwne, bo starożytny egipski nijak ma się do dzisiejszego arabskiego.

ocenił(a) film na 10
doliwaq

Chyba pomyliłeś z ,,sabah el kher" lub ,,sabah-al nur".
My mówimy o En Sabah Nur, czyli to samo co "The Morning Light".
Na Apocalypse'a mówiono też 'Son of the Morning Fire'.

ocenił(a) film na 8
deamon82

Racja pomyliłem z sabah-al nur ;) Ale dopytam się jeszcze nauczyciela arabskiego o to słówko, które było w filmie.

ocenił(a) film na 10
doliwaq

Tak jak pisałeś, w Starożytnym Egipcie, nie było arabskiego, więc może znaczyć co innego niż w arabskim.

ocenił(a) film na 8
deamon82

To nie jest słowo arabskie. W języku arabskim nie ma czegoś takiego jak "En", jednak "Sabah nur" jest arabskim słowem. Ciekaw jestem tylko, czy to rzeczywiście jest staroegipskie słowo?
Zakładałem arabski, gdyż film robią Amerykanie a ich nie osądzam o znajomość historii ;)

ocenił(a) film na 8
RobertSolski

Nie czytałam wcześniejszych odpowiedzi, także przepraszam, jeśli to powtórzenie
Czy jest tylko jedna scena, czy dwie? Proszę bez żadnych spoilerów!

ocenił(a) film na 10
agab_10

I tak musisz poczekać do sceny po końcu napisów.

ocenił(a) film na 8
deamon82

Ale mi chodzi o to, że ostatnio jest tak, że jedna jest pomiędzy napisami, a druga na sam koniec i nie wiem czy mam czekać na tą drugą

ocenił(a) film na 10
agab_10

Masz czekać na tą po napisach, więc nie ma znaczenia czy jest inna w trakcie napisów. Tak czy inaczej jeśli jest jakaś w trakcie napisów, to ją zobaczysz.

ocenił(a) film na 10
deamon82

scena jest po wszystkich napisach, tj. czekaj z 5 minut przy zapalonym świetle - scena w egipcie, opisał już ją ktoś wczesniej.

agab_10

Możliwe że dwie

RobertSolski

Tutaj jest ta scena po napisach (słaba jakość):

SPOILER https://www.youtube.com/watch?v=ogdeDEKL_O4

Puchy11

no i zagadka budowy piramid wyjasniona :-D

Metropholis

to bezpośrednie nawiązanie do następnej czescie:>

madoxTV

Och, wiem :) Po prostu to pierwsza mysl, jaka mi się nasunęła ;) Watpie, by producentom filmu zależało na rozwikłaniu tej historycznej tajemnicy ;)

Metropholis

xmen zapowiada się coraz ciekawiej, dobrze że odpowiednia osoba wziela ich w odpowiednie rece. szkoda jedynie, ze juz nigdy nie pokaza starej obsady, mysle sobie ze w piatek bedzie takie pożegnanie trylogicznej histori. aczkolwiek jestem teraz zadowolony, bo bynajmniej zrobia to mam nadzieje w dobrym nastroju, a nie ze wszyscy poumierali:)

ocenił(a) film na 10
madoxTV

Nigdy nie mów - nigdy. Jeszcze nie wiemy czym jest tajemniczy film planowany na rok 2018.

deamon82

2018? a to zaskoczenie:)

madoxTV

Masz rację, trochę to takie pozegnanie :) Ale to naprawdę c udowny pomysł, by połaczyć starą i nową obsadę. No i trochę to też takie odkrecanie błędów z Ostatniego bastionu.

ocenił(a) film na 10
madoxTV

Oczywiscie ze pokaza !! Po resecie lini czasowej Logan budzi sie w instytucie Xaviera, Charles obiecal cos loganowi nie powiem co zeby nie zdradzac fabuly ale nie nadarmo resetowali czas.

Sabcio1234

naprawdę? jezu, było by cudownie:) Przeszłość i młode wersje jest fajnym pomysłem, ale mnie zdecydowanie ciągnie i chciałbym zobaczyć dalszą historie z trylogi, a aktorzy się wciąż świetnie nadają, szkoda żeby zmarnowali coś takiego, poza tym ileż można ciągnać przeszłość, chciaz sądze że to fajny pomysł:) nie mniej jednak, wierze w wasze słowa i będę czekać:))) właśnie obejrzałem 1 część , tak dla uzupełnienia kubków smakowych przed jutrzejszym seansem, film ma to coś.

Puchy11

Ciekawy filmik dzięki :) tylko jego rysy twarzy mi nie pasują

ocenił(a) film na 9
Puchy11

Hej czy ktoś może podesłac działajacy link do ostatnej sceny po napisach.

ocenił(a) film na 9
BiDi1989

https://www.youtube.com/watch?v=XnjdJA_szrM proszę :).

ocenił(a) film na 10
RobertSolski

były dwie osoby na sali w czasie seansu,a po filmie zostałam sama,przyszli już sprzątać a ja siedziałam jak ciołek-żenada :P

ocenił(a) film na 2
CelineMarie

wygonili cię? :D

RobertSolski

Jest scena po napisach, oczywiście. Budują w niej piramidę. :)

użytkownik usunięty
RobertSolski

Scena odnosi się do rzeczy, jak przedmówcy objaśnili.
Ta część nie będzie kontynuacją 2014, ponieważ jak sama krótka outra wskazuje na "daną akcję". Akcję, która będzie rozegrana przez X-Menów, jak Wolverine, Geneza etc.
Po tej części za pewne będzie kontynuacja 2014, bo jakby zauważono MARVEL klepie na zmianę. GŁÓWNY WĄTEK (fabuła) - AKCJA (kasa) - GŁÓWNY WĄTEK (fabuła) no z czegoś żyć trzeba, a przy okazji nie staje się to monotonne, jak innego typu filmy. W tych czas trzeba kombinować, żeby było "ciekawie". FILMWEB nie ma, a jak ma to nie pełny zarys historii tejże części, no bądźmy poważni i cierpliwi na swój sposób i kto chce. Nic nie chce przez to powiedzieć, a wyjaśnić pewne sprawy. Przeczytałem pierwsze 3 komentarze i więcej mi nie trzeba, żeby być w temacie.

ocenił(a) film na 8

Trochę drętwy ten komentarz. O co w nim dokładnie kaman ?

użytkownik usunięty
OmniModo

Piłeś? Nie oglądaj i nie komentuj. :)

ocenił(a) film na 8

Piłeś ? Nie komentuj bo wychodzi z tego bezwładna paplanina :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones