PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 967
ocen
7,4 10 1 166967
7,1 25
ocen krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

Czy tylko ja nie mam pojecia skąd oni się znają?

Koviati50

Może następne części Wolverina o tym opowiedzą... Zaraz, Pietro w Wolverinie?! Moje marzenie!

ocenił(a) film na 6
Koviati50

Brakuje mi filmu, który byłby łącznikiem między Ostatnim bastionem a Future Past (bo Wolverine to w ogóle był o czym innym). Film który pokazałby walkę mutantów z Sentinelami, jak w ogóle się zaczęła, jej przebieg, różne bitwy. Można by do takiego filmu wrzucić starszego Quicksilvera, żeby pokazać jak się zapoznał z Loganem i wtedy byłoby to bardziej zrozumiałe. A tak to, niestety.

ocenił(a) film na 7
Koviati50

Quicksilver był jednym z więźniów w ośrodku Strykera, gdzie "tworzono" Deadpool'a. Jeśli dobrze pamiętam, to w X-Men Geneza: Wolverine (bo o tym filmie mowa), był moment, gdzie było go widać, zamkniętego w celi i spętanego jakimiś taśmami do bungee chyba... Co prawda Wolverine jakoś specjalnie nie zapoznawał się tam z ludźmi, ale to w tym momencie widział go pierwszy raz, później zaś - cóż, uciekinierzy z ośrodka zostali "przechwyceni" przez Xaviera, można więc się domyślić, że Wolverine spotkał go po przywróceniu mu pamięci przez Xaviera ALBO po prostu miał o nim wspomnienie.

Z drugiej strony fakt, że przydałoby się więcej faktycznego przedstawienia obu tych postaci razem, bo zobaczyć kogoś, a poznać kogoś to dwie zupełnie inne sprawy...

ocenił(a) film na 9
Veldrash

Jakie przywrócenie pamięci?

ocenił(a) film na 8
Koviati50

Nie tylko ty.

ocenił(a) film na 7
Koviati50

Dla mnie ta cala mieszanka X-menów i serii Wolverine ma ze sobą coraz mniej wspólnego. Dużo nieścisłości, problemy z chronologią i umiejscowieniem poszczególnych postaci w czasie. Często brak logiki w zachowaniu głównych bohaterów. Zarówno ostatnia część X-men jak i Wolverine bardzo mnie rozczarowały...

ocenił(a) film na 7
Koviati50

Lata temu oglądałam pierwotnych X- menów, oświeci mnie ktoś jak Xavier przeżył w 3 części? Bo wydawało mi się, że Jean go w jej domu na kawałki rozsadziła.

ocenił(a) film na 7
raina_1240

Przeniósł swoją świadomość to mózgu brata bliźniaka z martwicą mózgu (scena po napisach)

ocenił(a) film na 7
Gyp

Dzięki, faktycznie, zapomniałam o tej scenie:)

ocenił(a) film na 4
Gyp

Faktycznie byłą taka scena, ale jej nie zrozumiałem. To w takim razie odzyskał władze w nogach, bo brat nie został postrzelony... taa? I tak to bez znaczenia, bo Logan cofnął czas fabuły do... 2006?

ocenił(a) film na 8
mates_z

Gdzieś na necie twórczy to wyjaśnili.
Nie wiem konkretnie do kiedy ale on go zmienił nie cofnął.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones