PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 967
ocen
7,4 10 1 166967
7,1 25
ocen krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

Nie wiem jak wy, ale ja jestem już zmęczony tymi filmami z X-men, a najbardziej samą postacią Wolverina. Nie zrozumcie mnie źle, Jackman gra go dobrze, jednak według mnie ta postać jest już wyeksploatowana do granic i nic ciekawego z nia się już nie stanie. Bardzo chciałbym, by ktoś zrobił reboot serii i zrobił X-men w całkowicie innym, bardziej komiksowym stylu.

użytkownik usunięty
_Zero_

Też bym tak chciał, ale raczej się tak nie stanie dopóki prawa do X-Men ma FOX! Ta seria naprawdę zasługuje na pełnoprawny reboot zaczynający wszystko od zera i wymieniający całą obsadę - IMO najlepiej w rękach innego studia bo FOX zdaje się mieć zbyt duży sentyment do Singera i tego jego całego "bigosu". Z chęcią zobaczyłbym Mutantów w MCU ;)

ocenił(a) film na 10
_Zero_

Właśnie Pierwsza Klasa była Rebootem serii, w 3 filmie będą zupełnie nowi aktorzy grali Jean Grey, Cyklopa, Storm czy Gambita

Himiteshu

To nie Reboot. Z wiki: "Reboot – termin głównie z dziedziny teorii filmowej określający film podejmujący tematykę wcześniejszego bądź wcześniejszych filmów z serii, niebędący jednak ich bezpośrednią kontynuacją ani prequelem". Pierwsza klasa jest prequelem, a nie rebootem. Zresztą mamy tego dowód w Days of future past.

ocenił(a) film na 10
_Zero_

Wiem o czym mówię :) nie musisz poprawiać

Himiteshu

Nie wiesz o czym piszesz. Reboot nie może być sequelem, czy prequelem, a pierwsza klasa jest. Nieważne, że są inni aktorzy, to nie jest rebooy

ocenił(a) film na 10
_Zero_

Ale to jest odrębna seria według mnie, tyle w temacie i nie nauczaj mnie bo wiem o tym wszystkim pewnie lepiej od Ciebie. Dobranoc

Himiteshu

Ale argument, naprawdę "wiem lepiej od Ciebie" to to pokaż. To nie jest odrębna seria! Oglądałeś w ogóle Days of Future Past? Jak możesz uważać, że to odrębna seria kiedy bezpośrednio łączy się z poprzednimi filmami?

ocenił(a) film na 8
_Zero_

Nie tłumacz już mu tego, niektórzy lubią uparcie stać przy swoim zdaniu (szczególnie w Internecie). Nieważne, co mu powiesz i tak będzie Ci wmawiał, że jest mądrzejszy od wszystkich i tylko on ma rację.

ocenił(a) film na 8
Marcolini

Himiteshu wygrał dyskusję (i proszę nawet nie polemizować, bo ja najlepiej oceniam kto wygrywa dyskusje)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
Himiteshu

To, że według Ciebie to jest odrębna seria, to nie znaczy, że tak jest w rzeczywistości. "Pierwsza klasa" nie jest rebootem, tylko prqeuelem właśnie, nie rozumiem, po co się tak upierasz, przecież chyba już sam się zorientowałeś, że nie masz racji.

ocenił(a) film na 10
zieloo

Nie :)

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Szkoda, to niezbyt dobrze świadczy o Twojej inteligencji. :)

ocenił(a) film na 8
_Zero_

Była ale zmienili zdanie do tego dodam ze jak sprawdzałem na wiki miały odrębny numer wszechświata.
ps. I wymazuje w sumie tamte filmy z kontinuom więc bardziej to rebooy.

ocenił(a) film na 8
_Zero_

Moim zdaniem to najlepszy film z Wolverinem. ;)

lukaszpolowczyk

Nie twierdzę, że jest zły wręcz przeciwnie. Po prostu trochę mnie ten styl już męczy :)

ocenił(a) film na 10
_Zero_

No to nie oglądaj- proste

ocenił(a) film na 4
_Zero_

absolutnie, 15 lat, filmów było chyba siedem czy osiem. Co jeden to głupszy. Nawet Rambo i Rocky nie sięgnęli tak nisko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones