PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585465}
5,2 1 561
ocen
5,2 10 1 1561
X
powrót do forum filmu X

Smutne kino

ocenił(a) film na 7

Bardzo smutny film. Świat zagubionych kobiet, żyjących projekcją "lepszego" życia kiedyś , kiedy się uwolnią ze zgniłego świata bycia przedmiotem.
Bardzo konkretnie i solidnie przedstawione smutne realia braku szacunku, uprzedmiotowienia i ciągłego złudzenia, że będzie dobrze. Wizja pogłębiona tym bardziej, że widzimy kobietę, która długo już funkcjonuje w tym świecie oraz młodziutką adeptkę...
Smutek i nostalgia pozostaje po tym filmie, nie mniej jednak jest to bardzo dobre kino, które swoim realizmem daje do myślenia nad tym co jest obok nas i co często wydaje się nam już takie normalne.

ocenił(a) film na 5
Wiktorek

Temat owszem, dobry. Sam film zaś coś pomiędzy 4 a 5. Dlaczego? Historia z ogromnym potencjałem, jednakże scenariusz zbyt oczywisty. Dużo tu uproszczeń i chodzenia na skróty. To nie jest realizm tylko coś co zdaje się nim być.

Wiktorek

po przeczytaniu tego co napisałeś zdecydowałem się zassać torrenta/zajrzałem Ci w gacie-no jesteś młody,"300"-zgoda,ale "kojota"stawiać na jednej półce z"Drive"?
no ale de gustibus non....lubię Al Pacino ale w"zapachu k."znalazł się w okresie ról zdecydowanie przeszarżowanych{na szczęście to już ma za sobą}.Domyślam się
po twoim opisie że spodobałby Ci się taki film jak np."Lilja4ever","Winters Bone"itp.....zobaczę czy"X"bedzie w tej tonacji.pozdro.

ocenił(a) film na 7
warmax

Nie do końca rozumiem Twój wpis i jego celowość. Może to wynikać z chaosu i braku składni, ale nie każdy jest mistrzem gramatyki. Rozumiem, że skoro rościsz sobie prawo do nazywania mnie młodym, to jesteś zdrowo po 30stce:)
Dziękuję za polecenie Lilji, przybywa już do mnie:)

użytkownik usunięty
Wiktorek

No w końcu jakaś rzeczowa ocena filmu (który nomen omen był naprawdę świetny) jednakże smutny bardzo, to fakt...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones