PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768966}
5,1 21 542
oceny
5,1 10 1 21542
You Get Me
powrót do forum filmu You Get Me

Jak można dać tak starych aktorów do roli licealistów? Holly jeszcze spoko ale przyjaciółka Ali i główny bohater to poprostu wyglądają na swój wiek! Na początku filmu po "przygodzie" bohater chce wrócić do domu, bo rodzice się martwią, a ja się zastanawiam czemu taki stary chłop mieszka z rodzicami!? Hahaha dopiero potem pokazali scenę że są w szkole.

Babajagahitcher

To akurat powszechne zjawisko w przemyśle filmowym USA, jak zwykle chodzi o pieniądze.

Po prostu taniej wychodzi zatrudnić osoby dorosłe, ze względu choćby na prawne regulacje warunków pracy osób niepełnoletnich:

"Teens are more expensive to hire and keep on set than adults.

There are, especially in the United States, numerous legal hurdles to have children (typically defined as those under 18 or under 16) on set. Generally productions are extremely limited in how many hours they can work minors, how many days a week they can shoot with them, and they often must provide a tutor during the production time.

In some cases productions must even obtain permits and court permission to hire minors.

It’s vastly easier and cheaper to hire someone over the age of 18 and pass them off as a teen."

ocenił(a) film na 5
Prozalina

Jest mnóstwo aktorów którzy w wieku 20 lat wygladaja na 15.

Ja przez chwile na poczatku filmu myslałam ze siostra Tylera to jego córka i sie zastanawialam czy nie właczyłam złego filmu.......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones