PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32362}

Złap mnie, jeśli potrafisz

Catch Me If You Can
7,9 342 234
oceny
7,9 10 1 342234
7,3 42
oceny krytyków
Złap mnie, jeśli potrafisz
powrót do forum filmu Złap mnie, jeśli potrafisz

Niczego specjalnego się po tym filmie Spielberga nie spodziewałem. Znudził mnie już Hanks, za Di Caprio nigdy nie przepadałem. Poszedłem do kina właściwie z przymusu. I nie żałuję... Pierwszym plusem było to, że w Cinema City Bemowo mogłem sobie wziąć plakaty. "Frida" już jest w mej kolekcji. Kolejne niespodzianki były jeszcze przede mną...

Fabułę znałem dobrze, już kiedyś czytałem o tym sławnym fałszerzu-nastolatku, potem obejrzałem jakiś film dokumentalny. Ale mimo wszystko film trcohę mnie wciągnął. W dodatku Speilberg próbował wejść w sferę uczuć i wszedł na bardzo ciekawą ścieżkę. Poruszył temat samotności i rodziny, ale pozostawił w pół drogi. Niedobrze...

Film podobał mi się głównie dzięki temu, że dotyczył lat 60'. Wspaniałe czasy. Te kolorowe stroje, nastrojowa muzyka... Ach, znów scenografia i kostiumy zbytnio mnie zainteresowały (tak też było ostatnim razem, kiedy ogladałem "Fridę").

A samo aktorstwo? O dziwo ok. I Leo i Tom spisali się dobrze. Jak dla mnie "Złap mnie, jesli potrafisz" to dobre kino rozrywkowe. Takie też jest potrzebne, choć ja często o tym zapominam. Dzięki Steven!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones