PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107833}

Złodziej życia

Taking Lives
7,1 60 999
ocen
7,1 10 1 60999
6,0 6
ocen krytyków
Złodziej życia
powrót do forum filmu Złodziej życia

Gniot

ocenił(a) film na 5

Początek wręcz genialny, super klimat, potem film rozwija się dość standardowo, od połowy to seria pomyłek. To aż niewiarygodne ze tylu znanych aktorów zaakceptowało scenariusz.

ocenił(a) film na 7
belsal

5/10 i gniot ? zdecyduj się ! gnioty mają noty 1-2/10.

ocenił(a) film na 5
tomucho77

mam słabość do tego początku, scena pierwszego zabójstwa jest fenomenalna cały ten wątek, stąd dysonans. Druga połowa filmu to seria pomyłek i naiwność do imentu

tomucho77

Mam podobnie, 5/10 to film średni, wynika to wprost z matematyki, natomiast zaczyna się naprawdę super i tak z 1/3 jest ok, później już spirala idiotyzmów pogrąża ten film, a człowiek tylko czeka kiedy się skończy

ocenił(a) film na 5
belsal

Film początkowo klimat swój miał i dałem wysoką notę lecz po godzinie wiedziałem , że Ethan Hawke jest synem tej baby.

ocenił(a) film na 7
padawan_2

Prawda, wszystkiego mozna było się domyśleć więc nie było to zaskoczenie ale ogólnie film dobry. Ale najgorsza była ta końcówka co Angelina Joley zabiła go tymi nozyczkami, to jakaś pomyłka

ocenił(a) film na 7
Meija17

Oczywiście Angelina Jolie przepraszam za błąd :D

ocenił(a) film na 9
Meija17

a mi się film podobał, nawet jeśli jesteśmy w stanie przewidzieć, to i tak z ciekawościa czekałam na dalszy ciąg historii

ocenił(a) film na 8
agathen

Ja też uważam, że mimo iż miał parę naciągniętych i dość oczywistych wątków to bardzo mi się podobał :)

Meija17

znasz słowo spojler? warto go używać jak się zdradza zakończenie, ale do tego trzeba mieć rozum, by z niego skorzystać....

ocenił(a) film na 3
belsal

Pewnie łatwiej zaakceptowali widząc parę ładnych zer na swoim kontrakcie. Sądzę, że większość aktorów jak widzi ładną sumę na kontrakcie to mówi: "Mogę zagrać nawet walenia, tylko kasa ma się zgadzać". Dałem filmowi 3/10 - bo dla mnie po prostu jest słaby, może podwyższę do 4/10 za to, że lubię patrzeć na te nieliczne sceny, gdzie Angelina się uśmiecha :).
Ethan Hawke był dla mnie wyjątkowo irytujący w tym filmie i jakoś w ogóle ta agentka i Ethan nie pasowali mi do siebie, nie widziałem tej chemii i niezbyt sobie mogłem wyobrazić - Angelina sprawiła, że te sceny ich razem jakoś wyglądały jeszcze.. A sam Ethan w ogóle mi nie pasował do seryjnego mordercy - po prostu, nie wiem ten wygląd, te jego neurotyczne maniery itd. Nie kupuję tego i nie wyglądał dla mnie wiarygodnie w roli seryjnego mordercy. Już prędzej zdecydowanie Kiefer Sutherland..

ocenił(a) film na 7
belsal

Ty mosz łeb jak gniot :p

ocenił(a) film na 4
belsal

Dokładnie, ten początek miał mega potencjał na film najwyższej klasy, ale osoba pisząca scenariusz niestety nie podołała reszcie filmu, a naprawdę szkoda..

ocenił(a) film na 5
belsal

Jedyny plus filmu to biust AJ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones