PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206}
6,2 4 266
ocen
6,2 10 1 4266
4,8 4
oceny krytyków
Złote runo
powrót do forum filmu Złote runo
ocenił(a) film na 8
Mothyff

Muszę przyznać, że udało mi się zobaczyć zaledwie 40 minut tego filmu (jednakże wczorajsza godzina emisji TVP1 tego naprawdę dobrego polskiego filmu była skandaliczna, początek o 1 w nocy), to mi zupełnie wystarczy aby napisać, że jest to absolutnie kawał przyzwoitej komedii (oceny nie będę przyznawał, bo nigdy nie robię tego jeśli nie obejrzę całego filmu od początku do końca). Żałuję, że zasnąłem przedwcześnie, ale kilka tekstów było doprawdy bardziej niż śmiesznych ("jak u pana z wypróżnianiem?" do zszokowanego pytaniem rozmówcy; "macie nocnik?" i odpowiedź zszokowanej pytaniem kobiety "a po co ci nocnik, jak jest kibel" :P).

poland7

TAKSTY WYMIATAJĄ:p

ocenił(a) film na 8
Mothyff

Jo.

ocenił(a) film na 8
poland7

nie pier..l . łykaj

ocenił(a) film na 9
Mothyff

zgadzam sie ! Film bardzo elegancki :D

ocenił(a) film na 9
Mothyff

Istna rewelacja. Właśnie obejrzałem w TVP Kultura i muszę przyznać, że film zacny.

ocenił(a) film na 8
Van_21

zgadza sie,tez obejrzalem

i hasło przewodnie i prawdziwe:

"tandeta jest w cenie"

Lipiniorz25

a zachód wali gównem:P

ocenił(a) film na 10
Mothyff

Jakie to aktualne... i to jest jeden z powodów przez które te filmy można oglądać po kilka razy w roku.
Widział ktoś dobrą wersje w sieci ? Ja oglądałem tą mono...

ocenił(a) film na 9
dnarec

Jest raczej tylko rip z TVP2

ocenił(a) film na 8
Mothyff

Wracam czasami do tego filmu. Klimat jest nie do podrobienia. Sceny w pociągu i legendarny nocnik. Nie chcę być nędzarzem, łykam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones