PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490961}
4,5 25 038
ocen
4,5 10 1 25038
3,2 4
oceny krytyków
Złoty środek
powrót do forum filmu Złoty środek

O Boże ale lipa!!!

ocenił(a) film na 1

Takiego kiepskiego, nudnego, pozbawionego jakiejkolwiek fabuły filmu nie widziałem już BARDZO dawno temu!!! :-( I nawet urocza buźa Pani Przybylskiej nie zmieni mojej oceny która wynosi: 4 (od 0 do 10) Darujcie sobie pójście do kina na tą produkcję!-szkoda pieniążków a i obejrzeni tego "dzieła" na DVD lub w nawet za 5 lat w telewizji jest chyba stratą czasu?! Pozdrówka! Teddy

Teddy_6

Za co zatem ta ocena? Filmu nie widziałem, ale jak ktoś pisze, że "kiepski, nudny, pozbawiony jakiejkolwiek fabuły" i daje na koniec 4/10, to coś jest nie tak.

ocenił(a) film na 1
emdzej

za co 4???-za Anię Przybylską i...za fajny dowcip o Kenii! ;-) Ps. Z reguły nie daję noty za film poniżej 3 i tym razem było tak samo. Peace!

ocenił(a) film na 1
Teddy_6

Popieram.
I ktoś może mi zarzucić, że wyrażam swoją negatywną opinie w każdym temacie. Ale będę to robił by ostrzec ludzi przed błędem jakim może być kupno biletów i pójście na ten film do kina.

Teddy_6

Myślę, że w telewizji pojawi się znacznie szybciej niż za 5 lat :)
Pewnie dorzucą go też do jakiejś kolorowej gazetki niebawem :P

użytkownik usunięty
Veridell

Taki naciągany że szok... Miało byś śmiesznie a wyszło żałośnie. No i jeszcze ten 'spisek'... Dziwne że nikt im nic nie zrobił, wszystko im poszło jak po maśle. Ale ciul.
Nie idźcie na to do kina bo wyjdziecie prędzej niż weszliście. Takie moje zdanie. Półtorej godziny nudy ;)
Nie polecam...

Teddy_6

film bardzo słaby. własciwie to niezbyt wiem o co w nim tak naprawdę chodziło. Mirka się przebrała za Mirosława,a w to wpleciono wątek miłosny. w połowie wszystko 'pogmatwali' i film skończył się happy endem. a na koniec jakieś podsumowanie?

ocenił(a) film na 1
Teddy_6

Nic dziwnego, że taki słaby... ostatnio cała polska kinematografia kuleje... Czy naród nie zasługuje na nic lepszego, niż te denne komedie-romantyczne typu ladies, testosteron, złoty środek i inne tego typu shity?

Hrist6

Zasługuje na cos lepszego.
A co do filmu... kilka fajnych, śmiesznych kwestii.
Ale to filmu nie ratuje.
Ehh, a miałam nadzieje na cos fajnego...

ocenił(a) film na 3
kaarooo

Bardzo słaby film. Po Lubaszence jako reżyserze spodziewałem się o wiele lepszego filmu.
Podwójna rola Anny Przybylskiej również kiepskawa. Szedłem na ten film do kina z nadzieją, że się dobrze przy nim pobawię, a tymczasem spotkało mnie spore rozczarowanie.

ocenił(a) film na 1
Teddy_6

TEN FILM TO NIEPOROZUMIENIE! Od początku do końca przesiąknięty tandetą, starymi nieśmiesznymi żartami i żenującą fabułą... O ile w ogole fabułą to można nazwać... Powaznie NIGDY nie byłam na niczym słabszym w kinie. Olaf musisz poszukac nowego źródła inspiracji ;) ABSOLUTNIE szkoda kasy na bilet do kina !

aneczkaaap

zgadzam sie w 100% gniot jakich mało.. kwestie które rzekomo miały smieszyc tylko powodowały u mnie uczucie frustracji

oddajcie mi moje 16 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teddy_6

no może intryga jest grubymi nićmi szyta, ale żaden polski film jeszcze nie poruszał tak trudnych tematów publicznie

Teddy_6

eee myslalem, ze skoro Lubaszenko zajal sie rezyseria, to bedzie cos podobnego do "chlopaki nie placza" lub "poranek kojota", a z tego co czytam to jakas lipa. Dzieki za ostrzezenie

ocenił(a) film na 4
Pijany_Mistrz

lipa straszna. ja również liczyłem na coś w stylu "chłopaków.." albo "poranku..", coś na maxa zakręconego z tekstami które staną sie kultowymi. niestety srodze sie zawiodłem. spodziewałem sie czegoś o wiele wiele więcej.

ocenił(a) film na 4
Teddy_6

gdyby nie Przybylska film bylby calkowicie do dupy, faktycznie kilka tekstow bylo zabawnych, ale wtracenie kabaretu moralnego niepokoju i tych wstawek o pilce noznej bylo bezsensowne. ciesze sie ze nie stracilam kasy na bilet do kina. pozdro

ocenił(a) film na 4
Teddy_6

hmmm... to ja też się dopiszę do tych komentarzy :) tak ku przestrodze!

ocenił(a) film na 4
kasiaaa_1988

Ode mnie również 4/10. Oczekiwałam czegoś fajnego a tu same nudy. Obsada ok, muzyka ok ale film nie trzyma się kupy.

fjona1

Co Wy chcecie ?!?!!?!?!?!?!
Jak na polski film, to jest zajebisty!
W ogóle fajny pomysł mieli, na tego Mirosława.

Nie znacie się, to nie pierdolcie. xD

ocenił(a) film na 4
eeee_e

człowieniu my tylko wyrażamy swoje poglądy. mam prawo twierdzić, że film był denny i głupi. nie mam zamiaru sie o to spierać. czy film jest fajny? to rzecz gustu. Mi się nie podobał i tak już pozostanie.

pozdro

ocenił(a) film na 1
eeee_e

jak ktos ma w ulubionych filmach Twilight, to ciezko wymagac od niego zeby rozroznil dobry film od zlego, zreszta sam jezyk jakim sie wyrazasz juz swiadczy o twoim wysokim poziomie wychowaczo kulturalnym. Zloty srodek to totalna beznadzieja, omijajcie dalekim lukiem.

dede81

Tak...
Nie oceniaj ludzi po jakimś dupnym forum .
Akurat tak się składa, że jestem całkiem inna, niż Ci się wydaje.

eeee_e

WeSoŁyCh!! xD ;****

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones