PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782923}

Zły Samarytanin

Bad Samaritan
6,5 12 376
ocen
6,5 10 1 12376
Zły Samarytanin
powrót do forum filmu Zły Samarytanin

szkoda czasu

ocenił(a) film na 3

Pierwsze 15 może 20 minut zapowiadało się dobrze ale potem.....

ocenił(a) film na 1
max242

tia zwłaszcza jak typek robił zdjęcie czeku, i ta kobitka się pokazała, dziwne że jej nie złapał ujęciem, mniejsza o to jak był na policji to zdjęcia poznikały? albo jak ten niby porywacz czy kim ten big boi jest podjeżdża za nim swoim kozackim maserati a gość wchodząc do domu perfidnie patrzy się w tamtą stronę i nic nie widzi. No ku*wa gratuluje thrillera czy co to tam jest za chu wie ile pieniędzy. Pogratulować. Owacje na stojąco.

ocenił(a) film na 1
THCboy

A jeszcze pewnie reżyser myślał że ktoś go doceni za tą niesamowitą scenę w domu, coś pika.... oh nie to bomba! należy uciekać. Cóż za spektakularna ucieczka 00:01 na timerze, i ten niesamowity wyjazd z garażu. Normalnie zapier dech w piersiach. Dobrze ze chociaż mu kluczyki do tej jego wypasionej fury zostawił bo tak to by biedak zginął. Jeez. Ludzie nie marnujcie swojego cennego czasu na ten gniot. Pograjcie w tetrisa albo coś.

ocenił(a) film na 1
THCboy

A tak na koniec nie mogłem się powstrzymać, nie ma to jak chodzić w obroży po domu krzycząc 'Look OUT!' i dostać łopatą (metalową żeby nie było) z 5 razy całą siłą w głowę, i ocknąć się chwilę potem. Rozumiem że aktor grający Dr. Who cierpiał na brak gotówki albo niesamowicie mu się nudziło.
Podsumowując. Dawno nie widziałem tak debilnego filmu.

THCboy

Puść sobie gwiezdne wojny i nie sap...

ocenił(a) film na 4
pawel_8412

:D :D :D

ocenił(a) film na 3
max242

Szkoda czasu na to gowno!

ocenił(a) film na 4
max242

Takie samo moje zdanie. Potem to zmiana gatunku na groteskę albo komedię

ocenił(a) film na 4
manfred1

Niestety miałam to samo odczucie. Początek - ooo, będzie coś fajnego. Minęło ze 20 minut i nagle zrobiło się groteskowo, głupiothrillerowo i niskobudżetowo. Do tego marna gra aktorska, rozwleczona akcja, niewiarygodne zdarzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones