PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1062}

Zły porucznik

Bad Lieutenant
7,3 17 609
ocen
7,3 10 1 17609
6,9 14
ocen krytyków
Zły porucznik
powrót do forum filmu Zły porucznik

7/10

ocenił(a) film na 7

Polecam ten film

ocenił(a) film na 9
mario2525

A Ty to niby kto że polecasz? reinkarnacja Kałużyńskiego?

ocenił(a) film na 7
jeti

A ty jestes na tyle durny czy nie wiesz na czym polega filmweb ha, bo ja myslalem ,ze ludzie tu wymieniaja sie pogladami i polecaja film lub nie osle.

ocenił(a) film na 9
mario2525

No właśnie tutaj się powinno krytykować i dyskutować o filmach, a Ty uprawiasz zwyczajny spam i tylko zaśmiecasz forum. Naprawdę myślisz że szanujący się widz weźmie na uwagę rekomendację od typa który ,,Wzgórza mają oczy 2'' ocenił na 9/10?

ocenił(a) film na 7
jeti

A co w tym zlego ,ze ocenilem film 9/10 to chyba dobrze zwlaszcza dla fanow horrorow przynajmniej taki widz wie czego ma sie spodziewac to chyba lepiej niz mial bym go ocenic na np 1/10 po cos te skale sa ?.Ale co bede sie wysilal i tak tego nie zajarasz a zasmiecasz strone to ty twoimi bezsensownymi komentarzami.

jeti

Jeti, mam do Ciebie pytanie... Co złego jest w 'Wzgórza mają oczy 2' ? No, ile byś mu dał ? jak dla mnie, Mario2525 ma rację, jeden z lepszych horrorów ostatnich lat..

ocenił(a) film na 9
Elokwentny

Jak się uważnie przyjrzysz ,,Wzgórzom..2'' to ujrzysz schematy oklepane w latach 80tych.

jeti

Są oklepane, ale teraz ciężko o coś nowego. Praktycznie w filmach już było wszystko, nie da się nas zaskoczyć:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones