PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1062}

Zły porucznik

Bad Lieutenant
7,3 17 609
ocen
7,3 10 1 17609
6,9 14
ocen krytyków
Zły porucznik
powrót do forum filmu Zły porucznik

znacie jakieś podobne filmy? chodzi mi o tematyke i styl (styl ferrary widziany w innych jego również filmach np driller killer) ale bardziej zależy mi na samej tematyce ??? znacie filmy o podobnej w sumei dość odważnej tematyce??????



co do samego filmu to jest ciekawy, za bardzo jednak opowiada się po stronie katolickiej wg mnie ale w sumie wybaczam, dobry film, najlepsze akcje z porucznikiem jak rozpieprza radio i wali wiązankę w samochodzie podczas jazdy i wiele podobnych scen w filmie, ciekawostką jest fakt nie umieszczenia na dvd wersji z wykorzystaniem pewnego rapu - ''schooly d - signifying rapper'', ta raperska muzyczka przewija się pare razy przez film jedynie w lepszej na moje oko wersji, która trafiła na kasety VHS, na DVD zastępuje ją w tych miejscach żempolenie charakterystyczne do driller killer bądź rap zostaje zupełnie wyciszony :)
To tyle ode mnie, prosze o podobne filmy jesli jakies znacie pozdroooo!!

ocenił(a) film na 7
XxxxXXxxx

tematycznie Brudny Harry, choć Clint Eastwood żadnego kryzysu nie przechodzi, wręcz przeciwnie ;-)

ocenił(a) film na 8
XxxxXXxxx

przychodzi mi na myśl Taxi Driver z de Niro. także film o wykolejeńcu. może Ci się spodoba.

ocenił(a) film na 7
XxxxXXxxx

Jak to jakie są podobne. Jak chcesz tego typu filmy i już widziałeś Złego Porucznika to teraz czas obowiązkowo na starszą pozycję z Harveyem - "Zły policjant"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones