PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32395}

Zły smak

Bad Taste
5,9 5 240
ocen
5,9 10 1 5240
6,2 5
ocen krytyków
Zły smak
powrót do forum filmu Zły smak

Uwaga ten list prowadze do wszystkich zaintersowanych zdobyciem tego filmu. Otórz posiadam ten film w doskonałej wręcz perfekcyjnej jakości i moge sprzedać ten każdemu zaintersowanemu. Film jest na 1 cd w formacie divx więc spokojnie będzie działał na wszystkich komputerach. Zainteresowanych prosze o kontakt.

Mr__Unknown

brzmi interesujaco. mieszkasz moze w krakowie?:) ile chcialbys za film i w jaki sposob przeprowadzasz transakcje? wysylki za pobraniem czy przelewy na konto są dosc uciążliwe.. ja posiadam teksanska masakre pila mechaniczną ('74), noc zywych trupów (remasterowana w kolorze!), poranek zywych trupow oraz dzien zywych trupow (czyli cala trylogia romero) oraz remake nocy zywych trupow ('90) i evil dead 3 (ale te dwa już są raczej łatwe do zdobycia..). jesli by cię interesował któryś z tych filmów to możemy się wymienić. pozdrawiam!

core

core ja jestem z krakowa..mam wersje na 1cd..nie sprzedaje go ale z checia moge sie wymienic;) pozdrawiam

Kupa

Lordzie! ciesze sie bardzo, handel wymienny to chyba najlepsza rzecz jaka czlowiek wymyslil;) i co najlepsze, nie jest to piractwo.. jestem bardzo zainteresowany tą wymianą, musisz mi jedynie powiedzieć jaki film ty byś sobie życzył w zamian. problem mam tylko z Dniem Zywych Trupow, bo chwilami dźwięk "wyprzedza" obraz. czyli najpierw slyszysz trzask a poźniej widzisz jak się drzwi zamykają:( nie wiem czy to wina komputera czy pliku.

core

moje gg to 4637041..jesli chcesz to odezwij sie,wszystko da sie uzgodnic;)

użytkownik usunięty
core

jeśli byłbyś skłonny sprzedać kopie proszę o kontakt 1048423

użytkownik usunięty
Mr__Unknown

ile chcialbys za film i jak go dostarczysz

daj sobie spokoj z kupowaniem koles..chcesz napychac kieszen piratowi?

Kupa

lordzie ja się do ciebie odezwalem ale w razie gdyby wiadomosc nie doszla zostawiam i ja tu swój nr: #1566994. tak wiec do uslyszenia:) pozdrawiam

użytkownik usunięty
Mr__Unknown

witam, chętnie odkupię, mój kontakt 1048423

Też kupię i...kupić nie mogę...niemam już nerwów do szukania tego filmu...GG: 5473221!!!

Michal1992

I zassał kumpel wersję z netu...dubbing francuski, ucięty w pewnym miejscu i żadne polskie napisy nie pasują....

Michal1992

a ja dodam, że na osiołku jest śliczna dwupłytowa wersja ZiON. Pozdrawiam

Mr__Unknown

witam,posiadasz ten film w Polskiej wersji jezykowej ?

90Ramzes09

jest na cda z napisami

kinoman989999

Szkoda,że napisy .

Mr__Unknown

Na eMule jest ten film do sciagniecia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones