PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504327}

Zły

Savage
6,2 1 096
ocen
6,2 10 1 1096
2,5 2
oceny krytyków
Zły
powrót do forum filmu Zły

Kiedy glowny bohater kupuje sterydy od dwoch napakowanych kwadratow...Oczywiscie Polakow...:)hehehe ubawila mnie ta scena...:0

dantess

Taki mały polski akcent w filmie mamy a sterydy kupuje od dwóch strongmenów Mirosława Białka i Sławomira Slązaka.

ocenił(a) film na 7
Kono

prosze..heheh nie wiedzialem ze sa strongmenami..:)pozdr

ocenił(a) film na 5
dantess

to prawda - smieszna scenka, przede wszystkim dlatego, ze nagle zaczynaja gadac po polsku :P:P

ocenił(a) film na 7
lukisz7

tak zaskoczyli mnie milo...nie spodziewalem sie polskiego akcentu ..:)

dantess

Zadziwiające ,że polaków przedstawia się w filmach często jako przestępców, idiotów bądź biedaków... Co do mety to już mogli bardziej się postarać w kwestii brania, bo mieli profesjonalne konsultację. Śmieszne były sceny gdzie brał tabletkę i dostawał odwagi i szału :D Może brał jakieś dopalacze, a nie sterydy :]

jest_jak_jest

Też to zauważyłem :/ Podobnie w filmie "Ścigany" z Harissonem Fordem tak samo Polacy są tam przedstawieni jako patologiczna rodzinka z synem dilerem :/ A zgadnij do kogo należy większość amerykańskich wytwórni filmowych? $aj waj$

trancefan1986

Antypolskość jest tam w modzie, poprawna politycznie.

jest_jak_jest

albo prostytutki

ocenił(a) film na 7
dantess

Oglądałem film w zeszłym roku w ramach festiwalu OffPlusCamera. Niewątpliwie drastyczny i przejmujący, ale widzowie też byli rozbawieni tym wątkiem, jak i sceną, w której bohater ogląda wywiad o ulicznej przestępczości (odpowiedź eksperta na pytanie, co on by zrobił widząc wandala).

dantess

stereotyp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones