PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108118}

Z podniesionym czołem

Walking Tall
6,7 18 595
ocen
6,7 10 1 18595
4,8 5
ocen krytyków
Z podniesionym czołem
powrót do forum filmu Z podniesionym czołem

Miałem ochotę na film akcji ale film jest po prostu przegięty. Głupota tak kuła w oczy, że nie
dałem rady...

ocenił(a) film na 5
jerzunio

Mam dokładnie te same odczucia. Nie wiem ile w tym filmie było na podstawie faktów, a ile to fikcja, ale film jest tak durnowaty. Już sam tekst wypowiedziany z ust POLICJANTA "masz szczęście, że żyjesz" mnie rozłożył na łopatki. No tak! Przecież jak ktoś narozrabia w kasynie to potem ochroniarze mogą go wziąć i zabić, ale ci byli litościwi.Druga sprawa jak on już zostaje szeryfem sam zaczyna łamać mnóstwo praw, a przecież tak bardzo walczy o porządek. Czy tam można zostać szeryfem nie znając jakichkolwiek przepisów? No i oczywiście 3 sprawa: byli policjanci, którzy wpakowali z 500 kul w komisariat. Nic żadnych rękawiczek, żadnych masek, gadają do siebie po imieniu... Po prostu ręce opadają. Dziwi mnie taka wysoka nota.

karolthas

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 6
jerzunio

Zgadzam się z wami. Przez jakąś godzinę myślałem, że jest to jeden z najlepszych filmów akcji po 2000 roku. Jednak po rozprawie film zrobił się mega durny i do końca już nie obniżył... tzn. nie podniósł poziomu, a szkoda.

zulombo

czepiasz sie jak wesz ogona.

jerzunio

czy naprawdę myślicie że film musi być dopracowany w 100 procentach żeby był dobry ? czepiacie się szczególików i udowadniacie głupotę. w tym miasteczku rządziła jedna wielka mafia, mieszkańcy zastraszeni etc powiązania z górą... skorumpowani policjanci nie mieli się czego bać więc po co mieliby się chować... a te niekonwencjonalne metody szeryfa... no cóż mi się akurat to bardzo podobało, szczególnie akcja z rozwałką auta. i tera z pytanie czy film musi być całkowicie poprawny i zgodny z rzeczywistością żeby się go dobrze oglądało? chyba każdy woli oglądnąć trochę pieprznej akcji na monitorze niż jakieś zwykłe procedury śledcze? dziwicie się że policjant mu gadał o szczęściu... skoro był powiązany z tą całą mafią to chyba nie dziwota że to powiedział....

ocenił(a) film na 9
uFGoogle

Dokładnie zgadzam się z tą wypowiedzią, nie zawsze jest wszystko dopracowane. A lepiej jak jest właśnie akcja pokazana, a nie nudne działania śledczych. Zasłużona ocena 7, chociaż ja dałem więcej.

jerzunio

dokładnie, do tego momentu film był dobry, potem już tylko gorzej

denzel_3

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 5
jerzunio

100% celna uwaga, po rozprawie film się rozjechał:(

radek1618

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones