Repertuar filmu w Maków Mazowiecki i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Za duży na bajki 2

W trakcie letniej wyprawy w Tatry Waldek odkrywa, że jego ojciec mieszka w okolicy i postanawia go odnaleźć. Wraz ze Staszkiem wyruszają na poszukiwania, podczas gdy Delfina musi dochować tajemnicy i ukryć prawdę o zniknięciu chłopców.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Maków Mazowiecki lub
Za duży na bajki 2
Zwiastun nr 1
nr 1 2024-02-15T09:55:53 https://fwcdn.pl/webv/81/83/68183/68183.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/135/10038735/ZA_DUZY_NA_BAJKI_2___oficjalny_zwiastun.vp9.1080p.webm

Ulubione gamingowe trio powraca! Tym razem Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Wraz ze Staszkiem, pod osłoną nocy, wyruszają na poszukiwania. Czyhające na nich na górskim szlaku niebezpieczeństwa to nic w porównaniu z zadaniem, które otrzymuje Delfina. Kreatywna nastolatka musi ukryć przed niczego nieświadomą ciotką, mamą Waldka oraz… jej nowym partnerem prawdę o zniknięciu chłopców. Jakie zawirowania w życie wszystkich bohaterów wniesie ta sekretna misja? Czy Waldek otrzyma odpowiedzi na dręczące go pytania i zrozumie postępowanie ojca?

premiera

Magazyn SFP
5
Już nie tak udana jak Jedynka kontynuacja przygód Waldiego, jego przyjaciół i rodziny. Nowy wątek Ojca trochę zbyt deklaratywny i psychologicznie uproszczony.
0
6
Polskie kino dla nastolatków, które zamiast obrażać, próbuje ich zrozumieć? Nowe, nie znałem.
0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones