PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002949}
6,7 26 977
ocen
6,7 10 1 26977
6,7 16
ocen krytyków
Za duży na bajki
powrót do forum filmu Za duży na bajki

Wczoraj obejrzałam z rodziną na przedpremierowym pokazie w kinie. Cudny. Wszystko co kocham w kinie. Zabawny, wzruszający i mądry. Polecam zarówno dorosłym jak i nastolatkom. Mój czternastoletni syn finalnie stwierdził, że Batman był lepszy, ale dziwnym trafem na Batmanie ani się nie śmiał, ani nie wycierał ukradkiem łez. Tak więc szczerze polecam.

ocenił(a) film na 8
shanntii_

No bo może Batman a to
To 2 różne filmy? XD

ocenił(a) film na 6
shanntii_

też widzialem i batman o wiele lepszy, tutaj max 6.5/10

shanntii_

Opis rodem z Harlequina haha

shanntii_

Na batmanie to raczej się nie śmieje bo to nie jest komedia tylko thriller

shanntii_

hm... pamiętam jeszcze czasy kiedy ludzie rozumieli (a może "tylko" czuli) że w kinie najważniejsze są emocje. Teraz kiedy filmy i seriale się "zalicza" a nie "ogląda" można stworzyć miliony różnych rankingów i dobre kino (choćby i młodzieżowe/familijne) zginie w tym całym chaosie. Mój syn stwierdził że film bardzo dobry i nie próbował go porównywać do FreeGuy czy Player One. Dobry film jest po prostu dobry i nie potrzebuje porównań i ocen.

mortbi

Od player one to akurat to akurat większość filmów będzie lepsza. A ten film nie ma przyszłości bo jest przeciętniaczkiem podobnym do wszstkich innych. |:

shanntii_

Bo pani wie lepiej od niego, jaki pani syn woli film :|

ocenił(a) film na 6
Antek_Zaluska

Dzieci maja w zwyczaju klamac ;p

Damiann17

To też prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones